GYMSTOP Eyüp Park'ta Aletli Pilates Dersleri Başladı

En iyi eğitmenler ile çalışın; mükemmel sonuçlar elde edin.

Aletli Pilates dersleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

02125601113

GYMSTOP Eyüp Park'ta Aletli Pilates Dersleri Başladı

En iyi eğitmenler ile çalışın; mükemmel sonuçlar elde edin.

Aletli Pilates dersleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayın.

02125601113

GYMSTOP Ataköy'e Şimdi Üye Ol

GYMSTOP Ataköy

Şimdi Üye Ol

GYMSTOP Ataköy, 1800 metrekarelik alanda,
Technogym, Life Fitness, Cybex ve Matrix ekipmanlarıyla donanmış fitness ve cardio alanı, serbest ağırlık alanı, fonksiyonel çalışma alanı, 19 metre uzunluğunda, ozonla temizlenen bir yüzme havuzu, grup dersleri için 100 metrekare genişliğinde bir stüdyo, aletli pilates stüdyosu, sauna ve buhar odaları, akıllı dolap kilitlerine sahip soyunma odalarına sahiptir. Kişiye özel ders (personal training), haftada 40 saatten fazla grup dersi, diyetisyenlik servisi gibi hizmetler verilen GYMSTOP Ataköy’de, 500 araçlık otopark, wireless internet, su ve havlu servisi gibi yan ürün ve hizmetler de üyelere sunulmaktadır.

GYMSTOP Ataköy'e Şimdi Online Üye Ol.

GYMSTOP Flyinn'e Şimdi Üye Ol

GYMSTOP Florya Flyinn

GYMSTOP’ın GO konseptindeki ilk kulübü Florya Flyinn AVM’de hizmet 
vermektedir. 
GO’lar mükemmel ve lüks fitness, cardio, advanced çalışma alanları,
grup dersleri için stüdyolar, aletli pilates stüdyoları gibi alanlar sunmakta ve
inanılmaz derecede makul üyelik fiyatları ile “iyi spor”u yakınınıza getirmektedir.
Spor hiç bu kadar ulaşılabilir olmadı. YAP - ÇIK. İşte bu kadar.
Hızla çoğalan GO Konsepti ile, şehrin her noktasında spor yapabileceğiniz
bir GYMSTOP GO olacak. GYMSTOP GO’da, kişiye özel ders (personal training) imkanları,
kişiye özel antrenman programları, diyetisyenlik ve beslenme danışmanlığı gibi yan hizmetler de
sunulmaktadır. 4,5 metre tavan yüksekliği, tamamiyle cam dış cephe ve Atatürk Havalimanı
manzarası ile her metrekarede gün ışığı ve ferahlık,  Mükemmel iklimlendirme, Mükemmel dekorasyon,
Ücretsiz açık ve kapalı otopark, Wireless internet ve daha bir çok hizmet Florya Flyinn AVM’de sizi bekliyor.

GYMSTOP Flyinn'e Şimdi Online Üye Ol.

GYMSTOP Eyüp Park'a Şimdi Üye Ol

GYMSTOP Eyüp Park.

GYMSTOP Eyüp Park, 2100 metrekare alanla Eyüp ve çevresindeki ilçelerin en büyük ve en iyi spor kulübü. Eyüp Park AVM'de bulunan kulübe, Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosu, Veysel Karani durağından direk giriş yapabilirsiniz. En iyi ekipman, en çarpıcı dekorasyon, üstün hizmet deneyimi ve çok çeşitli üyelikler Gymstop Eyüp Park'ta. Kulüpte 950 metrekare büyüklüğünde Technogym, Life Fitness ve Matrix ürünlerinin kullanıldığı devasa bir fitness ve cardio alanı, İtalyan Technogym Pure Strength ürünleri ile donatılmış, en sert antrenmanları yapan sporculara özel serbest ağırlık alanı, Fonksiyonel Fitness alanı, karın egzersizleri için özel Abs alanı, 20 metre uzunluğunda profesyonel standartlardaki yüzme havuzu, yazın güneşlenme terası, grup dersleri için 50 kişi kapasiteli stüdyo, haftada 40 saatten fazla ve günün her saatinde grup dersi, kişiye özel ders (personal training) imkanı, kişiye özel antrenman programları, elektronik akıllı kilit sistemine sahip 450 adet dolap bulunan soyunma odaları 5 metre tavan yüksekliği, tamamiyle cam dış cephe ile her metrekarede gün ışığı ve ferahlık, mükemmel iklimlendirme, mükemmel dekorasyon, otopark imkanı ve bir çok hizmet sağlanmaktadır.

GYMSTOP Eyüp Park'a Şimdi Online Üye Ol.

GYMSTOP Eyüp Park'a Şimdi Üye Ol

GYMSTOP Eyüp Park.

GYMSTOP Eyüp Park, 2100 metrekare alanla Eyüp ve çevresindeki ilçelerin en büyük ve en iyi spor kulübü. Eyüp Park AVM'de bulunan kulübe, Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosu, Veysel Karani durağından direk giriş yapabilirsiniz. En iyi ekipman, en çarpıcı dekorasyon, üstün hizmet deneyimi ve çok çeşitli üyelikler Gymstop Eyüp Park'ta. Kulüpte 950 metrekare büyüklüğünde Technogym, Life Fitness ve Matrix ürünlerinin kullanıldığı devasa bir fitness ve cardio alanı, İtalyan Technogym Pure Strength ürünleri ile donatılmış, en sert antrenmanları yapan sporculara özel serbest ağırlık alanı, Crossfit alanı, karın egzersizleri için özel Abs alanı, 20 metre uzunluğunda profesyonel standartlardaki yüzme havuzu, yazın güneşlenme terası, grup dersleri için 50 kişi kapasiteli stüdyo, haftada 40 saatten fazla ve günün her saatinde grup dersi, kişiye özel ders (personal training) imkanı, kişiye özel antrenman programları, elektronik akıllı kilit sistemine sahip 450 adet dolap bulunan soyunma odaları, 5 metre tavan yüksekliği, tamamiyle cam dış cephe ile her metrekarede gün ışığı ve ferahlık, mükemmel iklimlendirme, mükemmel dekorasyon, otopark imkanı ve bir çok hizmet sağlanmaktadır.

Şimdi GYMSTOP Eyüp Park'a Şimdi Online Üye Ol.

Instagram’da #gymstop ve #benburadayım ile paylaş.
Takip et @gymstop