Burada Neler Var ?

GYMSTOP Ataköy spor kulübü, 1800 metrekarelik alanda, Technogym, Life Fitness, Cybex ve Matrix fitness ekipmanlarıyla donanmış fitness ve cardio alanı, serbest ağırlık alanı, fonksiyonel çalışma alanı, 19 metre uzunluğunda, ozonla temizlenen bir yüzme havuzu, grup stüdyo dersleri için 100 metrekare genişliğinde bir stüdyo, aletli pilates stüdyosu, sauna, akıllı dolap kilitlerine sahip soyunma odalarına sahiptir. Kişiye özel ders (personal training), haftada 40 saatten fazla grup dersi, gibi hizmetler de verilmektedir.

 

Teknolojik alt yapıya verilen önem ile, kulüp içerisinde kişiye özel çalışma programları oluşturulabilen kiosklar, yalnızca istenen stüdyo derslerine giriş imkanı, içecekten, sporcu gıdalarına, hijyenik ürünlerden, çevre dostu kullan-at ürünlere kadar ihtiyaç duyulan tüm malzemelerin temin edilebileceği otomatlar, yalnızca üyelerin kullanabileceği akıllı dolap ve duş sistemlerine kadar her türlü ihtiyaç, üye bileklikleri ile karşılanmaktadır.

 

Grup ders stüdyolarında pilates, spinning, cycling, yoga, power aerobic, total body, zumba, crunch, aikido, kick-boxing, bosu burn, insanity, six pack attack gibi dersler uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. Ders programı ve ders detayları için tıklayınız.

 

Dünyaca ünlü aletli pilates markası Balanced Body Allegro ile kişiye özel pilates dersleri  özel pilates stüdyosunda sertifikalı uzman eğitmen kadrosu ile verilmektedir.

 

Ataköy spor salonu Bakırköy, Bahçelievler, Yenibosna, Şirinevler, Zeytinburnu, Merter ve Cevizlibağ lokasyonlarına yakınlığı ile ulaşımı kolay. Spor merkezinde 500 araçlık otopark, wireless internet, su ve havlu servisi gibi yan ürün ve hizmetler de üyelere sunulmaktadır.

 

Hizmet Saatleri:

Hafta içi: 06:00 - 24:00

Hafta sonu: 09:00 - 21:00

Detaylı bilgi için İletişime Geç veya hemen şimdi Üye Ol

Şimdi harekete geçme zamanı. İhtiyacımız olan tek şey sana ulaşabileceğimiz bir numara veya e-posta.

Bilgi Almak İstiyorum

Şimdi harekete geçme zamanı. İhtiyacımız olan tek şey size ulaşabileceğimiz iletişim bilgisi.

Bilgi Almak İstiyorum
MODAL

Sağlıklı bir yaşam ve mükemmel bir görünüm için

Üye ol veya Randevu al

Adres

Ataköy 4. Kısım, Olimpiyat Tesisleri, Açık Yüzme Havuzu Yanı, 34158, Bakırköy / İstanbul

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 06:00 - 24:00
Hafta sonu: 09:00 - 21:00

İletişim

+90 212 560 11 13 (pbx)
+90 212 560 11 16 (fax)
Metro ve metrobüs ile Şirinevler / Ataköy Durağı 5 dk.   Devamı..
71T Taksim - Ataköy 4. Kısım 71AT Taksim - Ataköy 4. Kısım 73Y Yenibosna - Ataköy 4. Kısım 73Y Yenibosna - Ataköy 4. Kısım   Devamı..
Bakırköy - Yeşilköy Minibüs Hattı: A04 Bakırköy - Ataköy Minibüs Hattı: A71 Bakırköy - Taksim Sarı Dolmuş Hattı: D11 1 dk.   Devamı..
Instagram’da #gymstop ve #benburadayım ile paylaş.
Takip et @gymstop