Burada Neler Var ?

GYMSTOP Eyüp Park spor kulübü, 2100 metrekare alanla Eyüp ve çevresindeki ilçelerin en büyük ve en iyi spor kulübü. Eyüp Park AVM'de bulunan kulübe, Mecidiyeköy - Mahmutbey metrosu, Veysel Karani durağından doğrudan giriş yapabilirsiniz.

 

En iyi ekipman, en çarpıcı dekorasyon, üstün hizmet deneyimi ve çok çeşitli üyelikler GYMSTOP Eyüp Park spor salonunda. Kulüpte 950 metrekare büyüklüğünde Technogym, Life Fitness ve Matrix ürünlerinin kullanıldığı devasa bir fitness ve cardio alanı, İtalyan Technogym Pure Strength ürünleri ile donatılmış, en sert antrenmanları yapan sporculara özel serbest ağırlık alanı, Fonksiyonel Fitness alanı, karın egzersizleri için özel Abs alanı, 20 metre uzunluğunda profesyonel standartlardaki yüzme havuzu, yazın güneşlenme terası, grup dersleri için 50 kişi kapasiteli stüdyo, haftada 40 saatten fazla ve günün her saatinde grup dersi, kişiye özel ders (personal training) imkanı, kişiye özel antrenman programları, elektronik akıllı kilit sistemine sahip 450 adet dolap bulunan soyunma odaları, 5 metre tavan yüksekliği, tamamiyle cam dış cephe ile her metrekarede gün ışığı ve ferahlık, mükemmel iklimlendirme, mükemmel dekorasyon, ve daha bir çok hizmet sağlanmaktadır.

 

Teknolojik alt yapısı ile Türkiye’de bir ilk olan GYMSTOP spor kulübü; standart üyelik paketini ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor, bunun yanında faydalanmak istenen diğer hizmetleri üyeliğin devam ettiği herhangi bir zamanda üyelik paketine ekleme imkanı sunarak aslında sadece ihtiyaç duyulan hizmetler için ödeme yapmayı mümkün kılan bir sistem oluşturmuş oluyor. Neden hiç girmediğiniz bir stüdyo dersinin ücreti üyelik paketinize dahil olsun ki, istediğiniz dersi, istediğiniz hizmeti seçip üyelik paketinize dahil edebiliyorsunuz.

 

Bu hizmetlerin yanında,  teknolojik alt yapıya verilen önem ile, spor kulübü içerisinde kişiye özel çalışma programları oluşturulabilen kiosklar, yalnızca istenen stüdyo derslerine giriş imkanı, içecekten, sporcu gıdalarına, hijyenik ürünlerden, çevre dostu kullan-at ürünlere kadar ihtiyaç duyulan tüm malzemelerin temin edilebileceği otomatlar, yalnızca üyelerin kullanabileceği akıllı dolap ve duş sistemlerine kadar her türlü ihtiyaç, üye bileklikleri ile karşılanmaktadır.

 

Grup ders stüdyolarında pilates, spinning, cycling, yoga, power aerobic, total body, zumba, crunch, aikido, kick-boxing, bosu burn, insanity, six pack attack gibi dersler uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. Ders programı ve ders detayları için tıklayınız.

 

Kişiye özel profesyonel pilates reformer ve pilates Cadillac dersleri özel pilates stüdyosunda sertifikalı uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. 

 

GYMSTOP Eyüp Park spor salonu Eyüp, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Alibeyköy, Bayrampaşa, Rami ve Silahtarağa lokasyonlarına yakınlığı ile ulaşımı kolay ve otopark hizmeti de sunmaktadır.

 

Hizmet Saatleri:

Hafta içi: 07:00 - 23:00

Hafta sonu: 09:00 - 21:00

Detaylı bilgi için İletişime Geç veya hemen şimdi Üye Ol

Şimdi harekete geçme zamanı. İhtiyacımız olan tek şey sana ulaşabileceğimiz bir numara veya e-posta.

Bilgi Almak İstiyorum

Şimdi harekete geçme zamanı. İhtiyacımız olan tek şey size ulaşabileceğimiz iletişim bilgisi.

Bilgi Almak İstiyorum
MODAL

Ekip

Akademik geçmişi olan ve ilgili spor eğitmenleri, Güleryüzlü karşılama ekibi, Sabit fiyat garantisi veren üyelik satış ekibi

Tüm Ekibi İncele

Adres

Akşemsettin Mah. Atatürk Bulv. No:6, Eyüp Park AVM, Eyüp / İstanbul

Çalışma Saatleri

Hafta içi : 07:00 - 23:00*
Hafta sonu : 09:00 - 21:00

İletişim

0212 560 11 13 (pbx)
0212 560 11 16 (fax)
2016'da Ulaşım başlayacaktır.   Devamı..
49 Şişli - Veysel Karani 49Z Zincirlikuyu - Öğretmenler Sitesi 49T İnönü Stadı - Parseller 47 Sütlüce - Yeşilpınar 94Y Bakırköy - Veysel Karani 39Y Fatih - Parseller 39O Maltepe Caddesi - Parseller 39D Nişanca - Veysel Karani 36T Tepebaşı - Veysel Karani 49K Hürriyet Tepesi - Parseller 36T Esentepe Camii - Öğretmenler Sitesi 47E Haliç Kongre Merkezi - Parseller 49Y Okmeydanı - Parseller 94Y Topkapı - Parseller 99 Ayvansaray - Parseller   Devamı..
Instagram’da #gymstop ve #benburadayım ile paylaş.
Takip et @gymstop