Bağımsız Eğitmen Başvuru Formu

Spor eğitmenleri, Türkiye’de ve tüm dünyada kendi işlerinin sahibi olma konusunda eğilim göstermektedir. Bunun için bir spor salonu açmanız oldukça zor bir süreçtir. GYMSTOP bu noktada tüm eğitmenlere bir olanak sağlıyor. Kendi işinizin patronu olun. Nasıl mı? Formu doldurun. Görüşelim.

Başvuru formunu doldurmak için buraya tıklayın.

Sık Sorulan Sorular

Gymstop tarafından işletilmekte olan spor salonlarında bağımsız olarak özel ders ve/veya grup dersi şeklinde spor eğitim hizmetlerini sunacak olan, kendi şahıs şirketine sahip ve bu şahıs şirketi nam ve hesabına tasarrufta bulunmaya ehil, vermiş olduğu hizmete ilişkin spor salonu üyelerine karşı hukuki olarak münhasıran sorumlu olan kişidir.

Öncelikle kendinize ait bir şirketiniz, bunun yanında branşınız ile ilgili spor federasyonundan en az 1. kademe antrenörlük belgeniz ve geçerli bir ilk yardım sertifikanız olmalıdır (ilk yardım sertifikası olmayan eğitmenleri anlaşmalı kurumumuza yönlendiriyoruz).

Hayır. En az 1 kademe antrenörlük belgeniz olması zorunludur. Antrenörlük belgesi başvuru ve eğitimleri için federasyonların web sitelerini takip edebilirsiniz. T.C Vücut Geliştirme, Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu’nun Antrenörlük Belgesi kurs takvimini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hayır. Bir şirketiniz olması zorunludur. Şahıs şirketinizi 1 gün içinde kurabilirsiniz. Detayları İstanbul Ticaret Odası’nın ilgili sayfasından öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Hayır. Kendinize ait bir şirketiniz olması zorunludur. Şahıs şirketinizi 1 gün içinde kurabilirsiniz. Detayları İstanbul Ticaret Odası’nın ilgili sayfasından öğrenmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İlk yardım sertifikanız olmadan bağımsız eğitmen olarak çalışmaya başlayabilirsiniz ancak 30 gün içinde sertifikanızı almanız zorunludur. Sertifikası olmayan eğitmenleri talep etmeleri halinde anlaşmalı kurumumuza yönlendiriyoruz.

Antrenörlük belgesi ve geçerli bir sertifikası olan branş ve dallardaki tüm hizmetleri verebilir.

Hayır. Bağımsız eğitmen GYMSTOP çalışanı değildir. Bağımsız eğitmen, GYMSTOP ile bir hizmet sözleşmesi imzalayan ve hizmetlerini GYMSTOP üyelerine ücretli olarak satan gerçek/tüzel kişidir.

Bağımsız eğitmen bir GYMSTOP çalışanı olmadığı için maaş almaz. Bağımsız eğitmen hizmetlerini kendi satar, tahsilatını kendi yapar, fatura ve makbuzunu kendi keser. GYMSTOP, bağımsız eğitmene yalnızca hizmetlerini satacağı bir alan ve üye portföyü sunar. Bağımsız eğitmenin kazancı; uzmanlığına ve hizmetlerini ne kadar iyi sattığına göre değişkenlik gösterir.

Evet. Bağımsız eğitmen, GYMSTOP’a aylık sabit bir ödeme yapmaktadır. Detayları mülakatta veriyoruz.

İletişim

Telefon: 02125601113
E-posta: [email protected]

Hizmet saatleri

Hafta içi: 07:00 - 23:00
Hafta sonu: 10:00 - 22:00