Pilates

Beden ve ruh arasında bir geçiş sağladığına inanılan Pilates bedeninizi sevmenize ve kendinizi mutlu hissetmenizi sağlayacak.

100 yıllık bir geçmişi olan Pilates zihin ve beden bütünlüğünü  öngören nefes, denge ve hareket sistemlerinin sentezi ile eklemleri ve kemikleri korumayı amaçlamaktadır. Bunun için de kasları güçlendimeyi, esnetmeyi ve özellikle iç karın kaslarını kuvvetlendirmeyi sağlayan bir sistemdir.

Uzayan kaslar ve kuvvetlenen iç kaslar ile estetik bir görünümü beraberinde getiren Pilates aynı zamanda çalışma koşulları ya da anatomik yapısı nedeni ile posturel bozukların, duruş bozuklarının da giderilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Bedenin dengeli tutulmasına yardımcı olurken omurgayı destekleyen temel kaslara yoğunlaşarak güçlenmesini sağlar.

Pilates kasları kuvvetlendirirken aynı zamanda da esnekliği, dengeyi ve koordinasyonu da arttırmaktadır. Güç merkezinizi kuvvetlendirirken konsantrasyonunuzu geliştirmenize ve stresinizi azaltmanıza da yardımcı olacaktır.

Pilates dersinde ekipman olarak mat, swisball, direnç bandı, çember kullanılmaktadır.

Her seviyeye uygun pilates stüdyo ve özel ders seçenekleri bulunmaktadır. Yaş ve performans sınırlaması yoktur ya da daha önce spor yapmamış olmanız pilates yapmanıza engel teşkil etmemektedir.

ÜCRETSİZ DENEME DERSİNE KATIL

Bu programda, yalnızca Pilates dersi bulunmaktadır.

Deneme dersine katılmak için kulüp ve ders seçimi yap,

Hemen Ücretsiz Katıl!

Pilates DERSİ HAFTALIK PROGRAMI

Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
13:30 Şindar Şahin
19:00 Natalia Maga
13:30 Şindar Şahin
19:00 Natalia Maga
20:00 Şindar Şahin
18:00 Şindar Şahin
Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar
20:00 Nurgül Göktaş
20:00 Nurgül Göktaş
20:00 Nurgül Göktaş