Pilates Reformer

Pilates hareketleri için özel olarak hazırlanan Pilates Reformer ile vücudunuzun kolayca esnemesine ve kuvvetlenmesine yardımcı olabilirsiniz.

Pilates Reformer’a başlamadan önce nefes teknikleri ve karın-merkez bölgenin nasıl kullanılması gerektiğine dair mat üzerinde hazırlık yapılmalıdır.

Uzman eğitmenler eşliğinde özel ders olarak alınan bu stüdyo dersinde egzersizler akıcı ve birbirine takip eden egzersizlerdir. 100’den fazla egzersiz hareketi uzman eğitmenler gözetiminde yapılabilmektedir.

Pilates Reformer aleti ile yapılan egzersizler vücudunuza nefes almayı öğreterek iç organlarınızı ve zihninizi canlandırır, duruşunuzu iyileştirir ve konsantrasyonunuzu arttırmanızı sağlar.

Reformer egzersizleri bir kardio çalışması değildir, ancak kilo vermeye yardımcı etkisinin yanında vücudun görünümünü estetik olarak düzenleyici etkisi vardır.

Sadece kişiye özel ders programı ile yapılan Pilates Reformer için lütfen eğitmeninizi seçip ders paketi satın alın ya da detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.

Kulüplerdeki Reformer Aletleri: Allegro, Reformer