Duyurular

GYMSTOP Covid-19 Sonrasına Hazır!

İşte yeni dönem uygulamalarımızdan bazıları:

1. Üye Sayısını Sınırladık: Hizmet saatlerimize kontenjanlar ayırdık. GYMSTOP'a girebilmek için artık GYMSTOP Uygulaması'ndan giriş yapmak istediğiniz saati seçerek tek tuş ile rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Başka bir saatte giriş yapamayacaksınız. Haftada 7 gün spora gelebileceksiniz, içeride 1 saatten fazla kalabileceksiniz fakat günde 2 kere giriş yapamayacaksınız. Her gelişiniz için Uygulamanızdan rezervasyon yapmanız zorunlu olacak. Bu şekilde, tesis içinde sosyal mesafe kurallarını sağlayamayacağımız bir kalabalık olmasını engelliyoruz.

2. Hijyen Ekibi: Ekibimizi büyüttük ve alan sorumluları atadık. Şimdi aletlerin tutma aparatları ve mandalları, cardio cihazlarının tuşları, minderler, pilates topları, dumbellar ve plakalar hemen her kullanımdan sonra hijyen ekibimizce dezenfekte ediliyor.

3. Havlu Kullanmak Zorunlu: GYMSTOP'ta havlu kullanmadan spor yapmaya asla taviz yok. Bu kuralda artık çok daha fazla katıyız.

4. Soyunma Odasında Daha Katı Kurallar: Soyunma odalarındaki dolaplar, yalnızca soyunma odalarında görevli olan temizlik personelleri tarafından her üyenin kullanımından sonra dezenfekte ediliyor ve havalandırılıyor. Sizin tek yapmanız gereken, yalnızca kapağı kapalı olan dolapları kullanmak ve dolabınızı boşalttıktan sonra kapağı açık bırakmak.

5. Giriş ve Çıkışlar %100 Hijyenik: Tesislerimize, GYMSTOP Uygulaması'ndaki QR Kodu okutarak girersiniz. Üstelik günde yüzlerce kişinin geçtiği kapalı ve dar bir tüp turnikeden geçmek zorunda kalmadan ve bir yerlere tuşlama yapmadan.

6. Cihazlar Arası Mesafe: Cardio cihazlarını aralarında en az 1 metre mesafe olacak şekilde yeniden konumlandırdık.

7. El Dezenfektanları Her Yerde: Kulüp girişine, soyunma odalarına ve spor alanlarına alkol bazlı el dezenfektanları yerleştirdik. Dilediğiniz gibi kullanın.

8. Havalandırma %100 Temiz Hava Odaklı: Kulüp içindeki hava, geri kazanıma girmeden dışarı atılıyor ve içeriye her an yeni ve temiz hava pompalanıyor. Bu yöntemle mevcut havayı saatte en az 5 kere yeniliyoruz.

9. Grup Dersleri Online: Grup derslerine bir süre yalnızca online devam edeceğiz. Derslere evinizden katılabileceksiniz. Online dersleri GYMSTOP Uygulaması'ndan yapıyoruz.

Sporun ve hareketin önemini yeniden keşfettiğimiz bir dünyada çok yakında yeniden hizmetinizdeyiz. Sizi spora, GYMSTOP’a bekliyoruz.