Şimdi Üye Ol

Burada Neler Var ?

GO konseptli Florya Flyinn spor salonu mükemmel ve lüks fitness, cardio, advanced çalışma alanları, grup dersleri için stüdyolar, aletli pilates stüdyoları gibi alanlar sunmakta ve “iyi spor”u yakınınıza getirmektedir.

Spor hiç bu kadar ulaşılabilir olmadı. SPORUNU YAP ve ÇIK. İşte bu kadar.

Teknolojik alt yapısı ile Türkiye’de bir ilk olan GYMSTOP spor kulübü; standart üyelik paketini ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor, bunun yanında faydalanmak istenen diğer hizmetleri üyeliğin devam ettiği herhangi bir zamanda üyelik paketine ekleme imkanı sunarak aslında sadece ihtiyaç duyulan hizmetler için ödeme yapmayı mümkün kılan bir sistem oluşturmuş oluyor. 

Bu hizmetlerin yanında,  teknolojik alt yapıya verilen önem ile, spor kulübü içerisinde kişiye özel çalışma programları oluşturulabilen kiosklar, içecekten, sporcu gıdalarına, hijyenik ürünlerden, çevre dostu kullan-at ürünlere kadar ihtiyaç duyulan tüm malzemelerin temin edilebileceği otomatlar, yalnızca üyelerin kullanabileceği akıllı dolap ve akıllı duş sistemlerine kadar her türlü ihtiyaç, üye bileklikleri ile karşılanmaktadır.

Florya Flyinn spor salonunda, kişiye özel ders (personal training) imkanları, kişiye özel antrenman programları, diyetisyenlik ve beslenme danışmanlığı gibi yan hizmetler de sunulmaktadır. Spor merkezinde 350 adet dolap bulunan soyunma odaları, 4,5 metre tavan yüksekliği, tamamiyle cam dış cephe ve Atatürk Havalimanı manzarası ile her metrekarede gün ışığı ve ferahlık,  mükemmel iklimlendirme, mükemmel dekorasyon ve daha bir çok hizmet Florya Flyinn AVM’de sizi bekliyor.

Grup ders stüdyolarında pilates, spinning, cycling, yoga, power aerobic, total body, zumba, crunch, aikido, kick-boxing, bosu burn, insanity, six pack attack gibi dersler uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. Ders programı ve ders detayları için tıklayınız.

Kişiye özel profesyonel pilates reformer ve pilates Cadillac dersleri özel pilates stüdyosunda sertifikalı uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. 

Florya Flyinn spor salonu Atatürk Havalimanı, Yeşilköy, Yeşilyurt, Sefaköy, Avcılar ve Beylikdüzü lokasyonlarına yakınlığı ile ulaşımı kolay. Spor merkezinde açık ve kapalı otopark, su, havlu ve hijyen ürünleri servisi, wireless internet gibi yan ürün ve hizmetler de üyelere sunulmaktadır.

Hizmet Saatleri:

Hafta içi: 07:30 - 23:00

Hafta sonu: 10:00 - 22:00

Adres

Şenlikköy Mahallesi, Yeşilköy Caddesi, Harman Sokak, No:1, Flyinn AVM, Kat:1, Florya / İstanbul

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07:00 - 23:00
Hafta sonu: 09:00 - 21:00

İletişim

0212 560 11 13 (pbx)