Aletli Pilates GYMSTOP'ta

Özel bir ekipman ile yapılan aletli pilates (pilates reformer) dersleri, vücuda esneklik, güç ve dayanıklılık kazandırırken, mikro kasları da çalıştırarak kas, iskelet ve eklem sistemlerine fayda sağlar ve bunun yanında klasik pilates matwork çalışmalarına ek yüzlerce hareket olanağı ile; kas geliştirme, dayanıklılık, fizik tedavi gibi ihtiyaçları karşılar.

GYMSTOP Eyüp Park’ta ve GYMSTOP Esenyurt’ta yer alan profesyonel stüdyolarımızda, uzman eğitmenlerimiz ile bire bir özel dersin yanı sıra aynı seviyedeki diğer kişiler ile birlikte gerçekleştirilen küçük grup derslerinden faydalanabilir, bunun yanında ders öncesi ve sonrasında GYMSTOP’ın fitness, havuz, cross training ve grup dersleri gibi diğer spor olanaklarından ücretsiz faydalanabilirsiniz.

GYMSTOP Eyüp Park’ın; Eyüp, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Alibeyköy, Bayrampaşa, Gaziosmanpaşa, Rami ve Silahtarağa lokasyonlarına yakınlığı ile ulaşımı çok kolay olup, kulübe ayrıca Mecidiyeköy – Mahmutbey metrosu, Veysel Karani durağından doğrudan giriş de yapabilirsiniz.

GYMSTOP Esenyurt, City Center Alışveriş Merkezi’nde yer almakta olup, Esenyurt Belediyesi, Valilik, Emniyet Müdürlüğü ve Esenyurt Üniversitesi gibi kurumlar ile iç içe, merkezi bir bölgededir. Avcılar, Bahçeşehir, Firuzköy ve Beylikdüzü gibi konumlardan ulaşım çok kolaydır. 

Detaylı bilgi için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz

pilates reformer trainer gymstop eyup park
Zeynep Zey

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

aletli pilates hocası gymstop eyüp park
Ayşe Ay

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

aletli pilates eğitmeni gymstop eyüp park
Lale Lal

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Özel Ders
  • Özel eğitmen ile bire bir çalışırsınız
  • Dersiniz %100 size özeldir
  • Ders günü ve saatiniz esnektir
  • Yüksek ders sayılı paketler ile ders maliyetinizi azaltabilirsiniz
  • Ders rezervasyonlarınızı tek tık ile GYMSTOP Mobil’den yönetebilirsiniz
aletli pilates özel ders gymstop eyüp park
aletli pilates küçük grup dersi gymstop eyüp park
Küçük Grup Dersi
  • Seviyenize uygun 3 kişilik bir grupta, 1 eğitmen ile çalışırsınız
  • Kendi grubunuzu oluşturabilirsiniz
  • Ders günü ve saatinizi haftalık ders programından seçebilirsiniz
  • Özel derse göre daha ekonomiktir
  • Ders rezervasyonlarınızı tek tık ile GYMSTOP Mobil’den yönetebilirsiniz
aletli pilates küçük grup dersi gymstop eyüp park
İletişim Formu

Ders paketleri hakkında detaylı bilgi için iletişim formunu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

Sık Sorulan Sorular

1-100 ders arasında paketlerimiz mevcuttur. Özel derslerin kullanım süresi 1 yıldır.

8 ve 24 derslik paketlerimiz mevcuttur. 8 derslik paketin kullanım süresi 1 ay, 24 derslik paketin kullanım süresi 3 aydır.

GYMSTOP Uygulaması’nda bulunan Rezervasyon sekmesini kullanarak ya da 02125601113 numaralı telefonumuzu arayarak rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Paketinizden 1 ders hakkınız eksilir.

Evet. Özel ders hizmeti verdiğimiz diğer branşlarda da paketinizdeki derslerinizi kullanabilirsiniz.

Paketiniz dahilindeki derslerinizi, satın aldığınız gün itibariyle 1 yıl içinde bitirmeniz gerekir.

8 seanslık paketlerin kullanım süresi 1 ay, 24 seanslık paketlerin kullanım süresi 3 aydır.

Seviye 1: Başlangıç seviyesidir. Yeni başlayanlara, kısa bir süredir pilates yapanlara ve uzun süre pilates yapmamış olanlara tavsiye edilir.

Seviye 2: Orta seviyedir. En az 3 ay başlangıç seviye derslere devam etmekte olan, belirli bir süredir pilates derslerine katılmakta olan ve başlangıç seviye derslerin yetersiz geldiği kişilere tavsiye edilir.

KGD, Küçük Grup Dersi’nin baş harflerinden oluşan kısaltmadır. KGD kapsamında, en fazla 3 kişilik bir grup, 1 eğitmen ile ders yapar.

Başka bir eğitmenimizin dersini tercih edebilir ya da 2. Seviye KGD paketlerine geçiş yapabilirsiniz.

Başka bir eğitmenimizin dersini tercih edebilir ya da 1. Seviye KGD paketlerine geçiş yapabilirsiniz.

İleri Seviye’ye geçiş yapmak için Özel Dersleri tercih etmelisiniz.

Özel ders paketlerini seçmelisiniz. Çünkü özel dersler size özeldir ve doktorunuzun vermiş olduğu programı eğitmenimiz ile bire bir olarak uygulayabilirsiniz.

Eğer bir Küçük Grup Dersi paketi alırsanız, rezervasyon yaptığınız derse başka bir üyemiz de rezervasyon yapabilir ve bu derse giriş yapabilir.

Bu mümkün. O sırada özel ders alan başka üyeler ve o üyelere özel ders hizmeti veren başka eğitmenler de stüdyoda olabilir.

Stüdyomuz her gün sonunda, ULV cihazı ile dezenfekte edilir. Makineler ve minderler her kullanımdan sonra uygun ürünler ile dezenfekte edilir. Kullandığımız ürünlerin Sağlık Bakanlığı onaylarını buradan inceleyebilirsiniz. Stüdyomuzda tesis havalandırmasının yanı sıra doğal havalandırma imkanı da bulunmaktadır.

Evet. Hem özel derslerden hem de küçük grup derslerinden önce ve sonra, GYMSTOP’ın diğer spor olanaklarından ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Rezervasyon yaptığınız saatten en fazla 45 dakika önce kulübe giriş yapabilirsiniz. Çıkış saatinde bir limit bulunmamaktadır. Kulüpten çıkış yaptıktan sonra bir sonraki rezervasyonunuza kadar yeniden giriş yapamazsınız.

Bu tamamen size kalmış. Özel Dersinizin her seansını dilediğiniz bir eğitmenimizden alabilirsiniz. Küçük Grup Dersi seanslarınızı ise haftalık programdan rezervasyon yaparken dilediğiniz eğitmenin ders saatlerine göre seçebilirsiniz.

Evet. Eğitmeninizin ve sizin özel ders paketi almanız gerekir.

Evet. Ders paketi satın alarak eğitmen hizmeti almadan da kullanım yapabilirsiniz.

Güncel ders paketleri ve ücretler için yukarıdaki İletişim Formu‘nu doldurabilir ya da 02125601113 numaralı telefonumuzdan bizi arayabilirsiniz.

Metro ile Ulaşım

Mecidiyeköy Mahmutbey Hattı: Veysel Karani Durağı

Otobüs ile Ulaşım

Veysel Karani Durağı
36T - 37 - 39 - 39B - 39D - 39K - 39O - 39Y - 47 - 47E - 47L - 48Y - 49 49A - 49B - 49K - 49T - 49Y - 94Y - 99 - 99Y hatları

Minibüs ile Ulaşım

Veysel Karani Durağı
Alibeyköy Cep Otogarı - İsfanbul Aksaray - İsfanbul
Gaziosmanpaşa - Finanskent
Şişhane - İsfanbul
Şişli - Alibeyköy

Adres

Akşemsettin Mahallesi, Mustafa Kemal Bulvarı, Plevne Sokak, Eyüp Park Alışveriş Merkezi, Kat:1, GYMSTOP Spor Salonu, Eyüpsultan/İstanbul

İletişim

Telefon: 02125601113
E-posta: [email protected]

Hizmet saatleri

Hafta içi: 07:00 - 23:00
Hafta sonu: 09:00 - 21:00

Yönetici

Müge Aydın
[email protected]