Bizi Arayın

02125601113

E-Posta Gönderin

[email protected]

İletişim Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 6 Ay’dan 3 Yıl’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

GYMSTOP Eyüp Park'ta Ne Var

Alan

2.100 m2

Stüdyo

2 adet

Fonks. Alan

Var

Havuz

Var

Aletli Pilates

Var

Cardio

48 adet

Makine

37 adet

GYMSTOP Eyüp Park spor kulübü, 2100 metrekare alanla Eyüp ve çevresindeki ilçelerin en büyük ve en iyi spor kulübü. Eyüp Park AVM’de bulunan kulübe, Mecidiyeköy – Mahmutbey metrosu, Veysel Karani durağından doğrudan giriş yapabilirsiniz.

En iyi ekipman, en çarpıcı dekorasyon, üstün hizmet deneyimi ve çok çeşitli üyelikler GYMSTOP Eyüp Park spor salonunda. Kulüpte 950 metrekare büyüklüğünde Technogym, Life Fitness ve Matrix ürünlerinin kullanıldığı devasa bir fitness ve cardio alanı, İtalyan Technogym Pure Strength ürünleri ile donatılmış, en sert antrenmanları yapan sporculara özel serbest ağırlık alanı, Fonksiyonel Fitness alanı, karın egzersizleri için özel Abs alanı, 20 metre uzunluğunda profesyonel standartlardaki yüzme havuzu, yazın güneşlenme terası, grup dersleri için 50 kişi kapasiteli stüdyo, haftada 40 saatten fazla ve günün her saatinde grup dersi, kişiye özel ders (personal training) imkanı, kişiye özel antrenman programları, elektronik akıllı kilit sistemine sahip 450 

adet dolap bulunan soyunma odaları, 5 metre tavan yüksekliği, tamamiyle cam dış cephe ile her metrekarede gün ışığı ve ferahlık, mükemmel iklimlendirme, mükemmel dekorasyon, ve daha bir çok hizmet sağlanmaktadır.

Teknolojik alt yapısı ile Türkiye’de bir ilk olan GYMSTOP spor kulübü; standart üyelik paketini ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor, bunun yanında faydalanmak istenen diğer hizmetleri üyeliğin devam ettiği herhangi bir zamanda üyelik paketine ekleme imkanı sunarak aslında sadece ihtiyaç duyulan hizmetler için ödeme yapmayı mümkün kılan bir sistem oluşturmuş oluyor. Neden hiç girmediğiniz bir stüdyo dersinin ücreti üyelik paketinize dahil olsun ki, istediğiniz dersi, istediğiniz hizmeti seçip üyelik paketinize dahil edebiliyorsunuz.

Bu hizmetlerin yanında,  teknolojik alt yapıya verilen önem ile, spor kulübü içerisinde kişiye özel çalışma programları oluşturulabilen kiosklar, yalnızca istenen stüdyo derslerine giriş imkanı, içecekten, sporcu gıdalarına, hijyenik ürünlerden, çevre dostu kullan-at ürünlere kadar ihtiyaç duyulan tüm malzemelerin temin edilebileceği otomatlar, yalnızca üyelerin kullanabileceği akıllı dolap ve duş sistemlerine kadar her türlü ihtiyaç, üye bileklikleri ile karşılanmaktadır.

Grup ders stüdyolarında pilates, spinning, cycling, yoga, power aerobic, total body, zumba, crunch, aikido, kick-boxing, bosu burn, insanity, six pack attack gibi dersler uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. Ders programı ve ders detayları için tıklayınız.

Kişiye özel profesyonel pilates reformer ve pilates Cadillac dersleri profesyonel aletli pilates stüdyomuzda sertifikalı uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. 

GYMSTOP Eyüp Park spor salonu Eyüp, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Alibeyköy, Bayrampaşa, Rami ve Silahtarağa lokasyonlarına yakınlığı ile ulaşımı kolay ve otopark hizmeti de sunmaktadır.

Üyelikler

1 AY

Dilediğin zaman iptal et
249 TL Aylık
  • Dilediğin zaman iptal edebilirsin

6 AY

Dönemsel spor yapanlar
169 TL Aylık
  • Nakit ödeme yapabilirsin

1 YIL

Favori üyelik tipi
139 TL Aylık
  • Tüm kredi kartlarına 9 taksit. En çok tercih edilen üyelik
En Popüler

2 YIL

Uzun dönem, uygun fiyat
99 TL Aylık
  • 14 gün deneme süresinde iptal edebilirsin
Metro ile Ulaşım

Mecidiyeköy Mahmutbey Hattı: Veysel Karani Durağı

Otobüs ile Ulaşım

Veysel Karani Durağı
36T - 37 - 39 - 39B - 39D - 39K - 39O - 39Y - 47 - 47E - 47L - 48Y - 49 49A - 49B - 49K - 49T - 49Y - 94Y - 99 - 99Y hatları

Minibüs ile Ulaşım

Veysel Karani Durağı
Alibeyköy Cep Otogarı - Vialand Aksaray - Vialand
Gaziosmanpaşa - Finanskent
Şişhane - Vialand
Şişli - Alibeyköy

Adres

Akşemsettin Mahallesi, Mustafa Kemal Bulvarı, Plevne Sokak, Eyüp Park Alışveriş Merkezi, Kat:1, GYMSTOP Spor Salonu, Eyüpsultan/İstanbul

İletişim

Telefon: 02125601113
E-posta: [email protected]

Hizmet saatleri

Hafta içi: 07:00 - 23:00
Hafta sonu: 09:00 - 21:00

Yönetici

Burak Rüzgar
[email protected]

Merhaba!

5 dakika içinde sizi kulüp ve üyelikler hakkında detaylı bilgilendirme için arayalım.