Bizi Arayın

02125601113

E-Posta Gönderin

[email protected]

İletişim Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 1 Ay’dan 1 Yıl’a üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

GYMSTOP Esenyurt'ta Ne var

Alan

2.400 m2

Stüdyo

4 adet

Fonks. Alan

Var

Octagon

Var

Aletli Pilates

Var

Cardio

45 adet

Makine

42 adet

GYMSTOP Esenyurt spor salonu, 2400 metrekare alanla Esenyurt ve çevresindeki ilçelerin en büyük ve en iyi spor kulübü. Esenyurt City Center AVM’de bulunan kulübe, Esenyurt Zafer Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, Tabela durağından da giriş yapabilirsiniz.

GYMSTOP Esenyurt’ta. 1.200 metrekare büyüklüğünde, İtalyan Technogym ürünlerinin kullanıldığı devasa bir fitness ve cardio alanı, Technogym Pure Strength ürünleri ile donatılmış, en sert antrenmanları yapan sporculara özel serbest ağırlık alanı, Fonksiyonel Fitness alanı, dövüş sporları için özel olarak tasarlanmış Octagon, karın egzersizleri için özel Abs alanı, grup dersleri için 40 kişi kapasiteli stüdyo, 16 bisikletli spinning stüdyosu, haftada 50 saatten fazla ve günün her saatinde grup dersi, kişiye özel ders (personal training) imkanı, kişiye özel antrenman programları, 500 adet dolap bulunan soyunma odaları, 6 metre tavan yüksekliği, mükemmel iklimlendirme, mükemmel dekorasyon ve daha bir çok hizmet sağlanmaktadır.

Teknolojik alt yapısı ile Türkiye’de bir ilk olan GYMSTOP spor kulübü; standart üyelik paketini ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor.

Grup ders stüdyolarında pilates, spinning, cycling, yoga, power aerobic, total body, zumba, crunch, aikido, kick-boxing, bosu burn, insanity, six pack attack gibi dersler uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. Ders programı ve ders detayları için tıklayınız.

Kişiye özel profesyonel pilates reformer (aletli pilates) ve pilates Cadillac dersleri özel pilates stüdyosunda sertifikalı uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. 

GYMSTOP Esenyurt spor salonu Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Firuzköy ve Bahçeşehir lokasyonlarına yakınlığı ile ulaşımı kolay, merkezi bir noktada yer almaktadır.

Üyelikler

1 AY

Dilediğin zaman iptal et
199 TL Aylık
  • Dilediğin zaman iptal edebilirsin

6 AY

Dönemsel spor yapanlar
159 TL Aylık
  • Nakit ödeme yapabilirsin

1 YIL

Favori üyelik tipi
109 TL Aylık
  • Tüm kredi kartlarına 9 taksit. En çok tercih edilen üyelik
En Popüler

2 YIL

Uzun dönem, uygun fiyat
89 TL Aylık
  • 14 gün deneme süresinde iptal edebilirsin
Metrobüs ile Ulaşım

Haramidere Sanayi Durağı
Beylikdüzü Hattı

Otobüs ile Ulaşım

Esenyurt Belediye Alt Geçit Durağı
76D (Bahçeşehir - Taksim)
142 (Boğazköy - Avcılar Metrobüs)
142E (Esenyurt Kiptaş - Aksaray)
144A (Deliklikaya - Avcılar Metrobüs)
146 (Boğazköy - Bakırköy)

Minibüs ile Ulaşım

İncirtepe Durağı
Avcılar - Esenyurt - Hadımköy Minibüs Hattı

Adres

Zafer Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, City Center Outlet Alışveriş Merkezi, Kat: -1, GYMSTOP Spor Salonu, Esenyurt / İstanbul

İletişim

Telefon: 02125601113
E-posta: [email protected]

Hizmet saatleri

Hafta içi: 07:00 - 23:00
Hafta sonu: 10:00 - 22:00

Yönetici

Özcan Yağcı
[email protected]

Merhaba!

5 dakika içinde sizi kulüp ve üyelikler hakkında detaylı bilgilendirme için arayalım.