Kulüpler

Esenyurt City Center

2400 metrekare alanla Esenyurt ve çevresinin en büyük ve en iyi spor salonu. Esenyurt City Center AVM’de bulunan kulübe, Esenyurt Zafer Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, Tabela durağından giriş yapabilirsiniz.

Eyüp Park

2100 metrekare alanla Eyüp ve çevresindeki ilçelerin en büyük ve en iyi spor kulübü. Eyüp Park AVM’de bulunan kulübe, Mecidiyeköy – Mahmutbey metrosu, Veysel Karani durağından doğrudan giriş yapabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Spor hizmetini en sağlıklı şekilde alabilmeniz için çok sıkı çalışıyoruz. Covid-19 kapsamında uyguladığımız 19 maddelik önlem pakedini buraya tıklayarak detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Evet. Program Koordinatörlerimiz size özel spor programınızı oluşturuyor ve periyodik olarak yeniliyor. Ayrıca yaş, cinsiyet ve seviyeye göre hazırlanmış spor hazır programlarımızdan size uygun olanları tesis içindeki panodan takip ederek de uygulayabilirsiniz.

Üyelikler dahilinde, aletli pilates gibi ücretli özel dersler haricindeki tüm alan ve hizmetlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Dilediğiniz kadar. Gün ve saat limiti yok. 

6 ay, 1 yıl ve 2 yıllık üyeliklerde, üyelik ücretinin tamamını üyelik başlangıcında ödersiniz. Dilerseniz ödemenizi kredi kartınız ile 12 taksite kadar bölebilirsiniz. Bu taksitler bankanıza yapacağınız aylık ödemelerdir.

İletişim Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 1 Ay’dan 1 Yıl’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

İletişim

Telefon: 02125601113
E-posta: [email protected]

Hizmet saatleri

Hafta içi: 07:00 - 23:00
Hafta sonu: 10:00 - 22:00

Bizi Arayın

02125601113

E-Posta Gönderin

[email protected]