Sık Sorulan Sorular

Evet. Aylık üyelikler, üye iptal etmediği sürece her ay kendiliğinden yenilenecek ve üyenin kredi kartından çekim yapılmaya devam edilecektir.

Üyeliğini buraya tıklayarak online olarak satın alabilir ya da tesise giderek ödeme yapabilirsin.

GYMSTOP’a üye olmak için 16 yaşını doldurmuş olan gerekir. 16-18 yaş arasındaysan üyelik sözleşmeni yasal velin yapmalı ve ayrıca ıslak imzalı bir izin yazısı vermelidir. İzin yazısını buraya tıklayarak indirebilirsin.

IOS App Store ve Google Play Store’da GYMSTOP yazarak GYMSTOP Mobil Uygulaması’nı indirebilirsin. Uygulamaya giriş yapmak için GYMSTOP Portal’daki kullanıcı adı ve şifreni kullanabilirsin. Daha önce bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmadıysan buraya tıklayarak oluşturabilirsin.

Daha önce bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmadıysan buraya tıklayarak açılan kayıt ekranında, GYMSTOP’a üye olurken kullandığın e-posta adresini yazarak kullanıcı adı ve şifreni oluşturabilirsin.

Aynı üyelik ile birden fazla cihazda GYMSTOP Mobil oturumu açamazsınız. Bu işlem sistemsel olarak kısıtlanmıştır.

Hayır. Üyelikler bireysel kullanım içindir. Üyelikten doğan hakların kurallara aykırı olarak başkaları ile paylaşılması, üyelik sözleşmesine göre cezai şarta tabidir.

GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki Tesis Girişi butonuna bastığın zaman ekrana çıkan kare kodu giriş turnikesine okutarak tesise giriş yapabilirsin. Turnikeden başarılı bir şekilde geçiş yapabilmen için üyelik sözleşmelerini kabul ettiğinden emin olmalısın.

Hayır. Yalnızca 1 ay ve 1 yıllık üyelikler sunmaktayız.

GYMSTOP’ta bireysel üyelikler sunmaktayız. Belirli zamanlarda kısıtlı sayıda Aile Üyelikleri sunabilmekteyiz. Aktif bir kampanya olup olmadığını öğrenmek için 02125601113 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

GYMSTOP’ta şeffaf ücret politikası uyguluyoruz. Yıl içinde bir indirim kampanyası olması durumunda web sitemizde duyurmakta, ayrıca izinli sms ve e-posta listelerimize bildirim göndermekteyiz. Kampanyalardan haberdar olmak için buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Hayır. Böyle bir üyeliğimiz yok. Üyeliklerimizde gün sınırı bulunmamaktadır.

Hayır. Üyeliğinizi nakit ödeme yaparak da satın alabilirsiniz. Fakat üyeliğinizi aydan aya ödemek isterseniz bir kredi kartına sahip olmanız gerekir.

Evet. Banka kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fakat üyeliğinizi aydan aya ödemek isterseniz bir kredi kartına sahip olmanız gerekir.

Evet. Bankaların uyguladığı taksit komisyon oranlarını üyelik ücretinize yansıtarak üyeliğinizi 9 taksite kadar bölebiliyoruz. Dileyen üyelerimiz bu işlemi bankalarının telefon bankacılığını kullanarak kendileri de yapabilmektedir.

Taksit özelliği olan tüm kredi kartlarına taksit yapıyoruz. 

Evet. 6 ay, 1 yıl ve 2 yıllık üyelikleri nakit ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Aylık üyelikler için kredi kartı zorunludur.

E-arşiv faturanız üyelik esnasında girmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilmektedir. E-arşiv faturalarınızın kağıt nüshasını [email protected] e-posta adresinden talep edebilirsiniz.

Dilerseniz üyelik ücretinizin tamamını üyelik başlangıcında ödersiniz. Dilerseniz ödemenizi kredi kartınıza 9 taksite kadar bölebilirsiniz. Bu taksitler bankanıza yapacağınız aylık ödemelerdir. Bunun haricinden kredi kartı limitinizi bloke etmeden üyelik ücretinizi aydan aya ödeme opsiyonu da sunmaktayız.

Üyelikler dahilinde, aletli pilates gibi ücretli özel dersler haricindeki tüm alan ve hizmetlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Üyelik süreniz boyunca tesis içindeki tüm alan ve (ücretli özel dersler haricindeki) hizmetlerden limitsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Hayır. Aletli pilatesin de içinde bulunduğu ücretli özel dersler üyeliğiniz dahilinde yararlanabileceğiniz hizmetlerden değildir. Bu derslerden faydalanmak için ders paketi satın almanız gerekir.

Özel ders paketleri için tesis ile iletişime geçebilirsiniz. Özel dersleri nakit olarak ya da kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Dilediğiniz kadar. Gün ve saat limiti yok. 

Evet. Program Koordinatörlerimiz size özel spor programınızı oluşturuyor ve periyodik olarak yeniliyor. Ayrıca yaş, cinsiyet ve seviyeye göre hazırlanmış spor hazır programlarımızdan size uygun olanları tesis içindeki panodan takip ederek de uygulayabilirsiniz.

Evet. Pilates, yoga, zumba, spinning, crunch, total body gibi derslerin tamamına katılabilirsiniz. (Aletli pilates gibi ücretli özel dersler hariçtir)

Her yıl 2 ay üyelik dondurma işlemi yapabilirsiniz. (6 aylık üyeliklerde dondurma hakkı yoktur) Üyelik dondurma ücretli bir işlem olup her 30 gün için 60 TL’dir. 30 günden az bir süre için üyelik dondurma işlemi yapılamaz.

Askerlik, hamilelik ve spor yapmaya engel bir sağlık sorununuz olması durumunda, zorunlu halinizi belgeleyen evraklar ile ücretsiz üyelik dondurma işlemi yapabilirsiniz. Bu işlem geriye dönük olarak yapılmaz.

Hayır. Üyelik dondurma işlemi geçmiş dönem için yapılamaz.

Üyeliklerde iptal süresi üyeliğin satın alındığı tarihten itibaren 14 gündür. 14. günden sonra üyelik iptali ve ücret iadesi işlemleri yapılmamaktadır.

Evet. Kalan süreye bakılmaksızın 3.400 TL Devir Bedeli ödeyerek üyeliğinizi bir başkasına devredebilirsiniz.

Evet. Kalan süreye bakılmaksızın 3.400 TL Devir Bedeli ödeyerek üyeliğinizi aile bireylerine devredebilirsiniz.

Üyelikler, satın alınan gün itibariyle başlamaktadır. GYMSTOP spora aktif olarak devam etmenizi tercih eder. Spora devam etmeyen ya da üyelik satın almasına rağmen tesise hiç giriş yapmamış olan üyelerimizin geçmiş süreleri için ek bir süre ya da telafi üyeliği sağlanmamaktadır.

GYMSTOP, üyelik sözleşmelerine ve toplumsal kurallara aykırı hareket edilmesi durumunda ilgili üyenin üyelik sözleşmesini belirli bir süre askıya alabilir ve üyenin tesise girişini sınırlandırabilir. GYMSTOP, aykırı ve rahatsız edici davranışların devamı halinde üyelik sözleşmesini tek taraflı olarak fesheder ve üyenin tesise girişini süresiz olarak durdurur.

GYMSTOP tarafından haklı nedenle askıya alınan sözleşmelerde askıya alınan süre üyeliğe eklenmez.

GYMSTOP tarafından haklı nedenle feshedilen üyelik sözleşmelerinde kalan süre ile ilgili ücret iadesi yapılmaz.

Bağımsız eğitmen, GYMSTOP’ta özel ders satışı yapabilmek için bir sözleşmesi bulunan gerçek kişidir. Bağımsız eğitmen GYMSTOP çalışanı değildir. Bağımsız eğitmenler, tesis içindeki panoda resimleri ile duyurulmuş olup, özel ders ve kişiye özel program gibi hizmetleri ücretli olarak verir, ücret tahsilatlarını kendileri yapar, fatura ve makbuzlarını kendileri keser.

Evet. GYMSTOP, bağımsız eğitmenlere yalnızca hizmet alındıktan sonra ödeme yapılmasını, ön ödeme ya da toplu paket ödeme yapılmamasını tavsiye eder. GYMSTOP, üye ve bağımsız eğitmen arasındaki finansal ilişkiden sorumlu değildir. Üye, özel ders hizmetini bağımsız eğitmenden ya da GYMSTOP’tan alma seçeneklerine sahiptir. GYMSTOP’tan satın alınan özel ders paketlerinin tahsilatı GYMSTOP tarafından yapılmakta ve dersler GYMSTOP çalışanları tarafından verilmektedir. Bağımsız eğitmenler, tesis içindeki panoda resimleri ile duyurulmuş olup, özel ders ve kişiye özel program gibi hizmetleri ücretli olarak verir, ücret tahsilatlarını kendileri yapar, fatura ve makbuzlarını kendileri keser.

Alışveriş merkezi güvenliğine GYMSTOP Mobil Uygulamanızı göstererek giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz havlu hizmetimiz yoktur.

Yeni ve yenilenen tüm üyelikler, güncel fiyatlar ile satın alınabilir.

Evet. Bu hizmeti sağlıyoruz.

Hayır. Duşlar ücretli değil.

Yüzme havuzu dahil tesis içindeki tüm alanlardan faydalanabilirsiniz.

Çoğu insan 8-10 seansta yüzme öğrenebiliyor. Bunun için 10 derslik bir yüzme paketi satın alabilirsiniz. Paket fiyatları için 02125601113 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Evet. Paket fiyatları için 02125601113 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Evet. Paket fiyatları için 02125601113 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Üyelik kaydı esnasında kabul ettiğiniz üyelik sözleşmelerinizi GYMSTOP Portal hesabınızdan görüntüleyebilirsiniz.

Evet. Bu işlemi yaparken, kart sahibinin, kartını kullanmanıza izin verdiğini kabul etmiş olursunuz.

İletişim Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 1 Ay’dan 24 Ay’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

Sayılarla Biz

Binlerce Kişi GYMSTOP dedi