Şimdi Üye Ol

Burada Neler Var ?

GYMSTOP Esenyurt spor salonu, 2400 metrekare alanla Esenyurt ve çevresindeki ilçelerin en büyük ve en iyi spor kulübü. Esenyurt City Center AVM'de bulunan kulübe, Esenyurt Zafer Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, Tabela durağından da giriş yapabilirsiniz.

GYMSTOP Esenyurt'ta. 1.200 metrekare büyüklüğünde, İtalyan Technogym ürünlerinin kullanıldığı devasa bir fitness ve cardio alanı, Technogym Pure Strength ürünleri ile donatılmış, en sert antrenmanları yapan sporculara özel serbest ağırlık alanı, Fonksiyonel Fitness alanı, dövüş sporları için özel olarak tasarlanmış Octagon, karın egzersizleri için özel Abs alanı, grup dersleri için 40 kişi kapasiteli stüdyo, 16 bisikletli spinning stüdyosu, haftada 50 saatten fazla ve günün her saatinde grup dersi, kişiye özel ders (personal training) imkanı, kişiye özel antrenman programları, 500 adet dolap bulunan soyunma odaları, 6 metre tavan yüksekliği, mükemmel iklimlendirme, mükemmel dekorasyon ve daha bir çok hizmet sağlanmaktadır.

Teknolojik alt yapısı ile Türkiye’de bir ilk olan GYMSTOP spor kulübü; standart üyelik paketini ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor.

Grup ders stüdyolarında pilates, spinning, cycling, yoga, power aerobic, total body, zumba, crunch, aikido, kick-boxing, bosu burn, insanity, six pack attack gibi dersler uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. Ders programı ve ders detayları için tıklayınız.

Kişiye özel profesyonel pilates reformer (aletli pilates) ve pilates Cadillac dersleri özel pilates stüdyosunda sertifikalı uzman eğitmen kadrosu tarafından verilmektedir. 

GYMSTOP Esenyurt spor salonu Esenyurt, Beylikdüzü, Avcılar, Firuzköy ve Bahçeşehir lokasyonlarına yakınlığı ile ulaşımı kolay, merkezi bir noktada yer almaktadır.

 

 

Adres

City Center Avm Zafer Mahallesi Doğan Araslı Bulvarı no: 79/1 34513 Esenyurt-İstanbul

Çalışma Saatleri

Hafta içi: 07:00 - 23:00
Hafta sonu: 09:00 - 22:00

İletişim

02125601113