Sık Sorulan Sorular

IOS App Store ve Google Play Store’da GYMSTOP yazarak GYMSTOP Mobil Uygulaması’nı indirebilirsin. Uygulamaya giriş yapmak için GYMSTOP Portal’daki kullanıcı adı ve şifreni kullanabilirsin. Daha önce bir kullanıcı adı ve şifre oluşturmadıysan buraya tıklayarak oluşturabilirsin.

Aynı üyelik ile birden fazla cihazda GYMSTOP Mobil oturumu açamazsınız. Bu işlem sistemsel olarak kısıtlanmıştır.

Hayır. Üyelikler bireysel kullanım içindir. Üyelikten doğan hakların kurallara aykırı olarak başkaları ile paylaşılması, üyelik sözleşmesine göre cezai şarta tabidir.

GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki Tesis Girişi butonuna bastığın zaman ekrana çıkan kare kodu giriş turnikesine okutarak tesise giriş yapabilirsin. Turnikeden başarılı bir şekilde geçiş yapabilmen için üyelik sözleşmelerini kabul ettiğinden emin olmalısın.

Üyelikler dahilinde, aletli pilates gibi ücretli özel dersler haricindeki tüm alan ve hizmetlerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

Üyelik süreniz boyunca tesis içindeki tüm alan ve (ücretli özel dersler haricindeki) hizmetlerden limitsiz olarak faydalanabilirsiniz.

Hayır. Aletli pilatesin de içinde bulunduğu ücretli özel dersler üyeliğiniz dahilinde yararlanabileceğiniz hizmetlerden değildir. Bu derslerden faydalanmak için ders paketi satın almanız gerekir.

Dilediğiniz kadar. Gün ve saat limiti yok. 

Yaş, cinsiyet ve seviyeye göre hazırlanmış spor programlarımızdan size uygun olanları tesis içindeki panodan takip ederek uygulayabilirsiniz. Bu programlar üyelerimizin %80’den fazlası için yeterli olmaktadır. Bu programların yetmediği noktada eğitmenlerimizden ücretli program desteği alabilirsiniz.

Evet. Pilates, yoga, zumba, spinning, crunch, total body gibi derslerin tamamına katılabilirsiniz. (Aletli pilates gibi ücretli özel dersler hariçtir)

Ücretsiz havlu hizmetimiz yoktur.

Ücretsiz diyetisyenlik & beslenme danışmanlığı hizmetimiz yoktur.

Evet. Bu hizmeti sağlıyoruz.

Hayır. Duşlar ücretli değil.

Özel ders paketleri için tesis ile iletişime geçebilirsiniz. Özel dersleri nakit olarak ya da kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz.

Bu ürünleri tesis girişlerindeki otomatlardan satın alabilirsiniz.

Yüzme havuzu dahil tesis içindeki tüm alanlardan faydalanabilirsiniz.

Evet. Paket fiyatları için 02125601113 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Evet. Paket fiyatları için 02125601113 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

İlk programınızı ve yenilenen her programınızı bire bir eğitmenimiz ile yapmaktasınız. Sonrasında ise eğitmenlerimiz sizi asiste etmek ve sorularınızı yanıtlamak için spor alanındalar ve tüm üyelere eşit hizmet vermekle yükümlüler.

Evet. Program Koordinatörlerimiz size özel spor programınızı oluşturuyor ve periyodik olarak yeniliyor. Ayrıca yaş, cinsiyet ve seviyeye göre hazırlanmış spor hazır programlarımızdan size uygun olanları tesis içindeki panodan takip ederek de uygulayabilirsiniz.

Dolapları yalnızca siz spordayken kullanabilirsiniz. Kilitli bırakılan dolaplar gün sonlarında açılmakta ve içindeki malzemeler atılmaktadır. Dolap kiralamak için tesis sorumlusu ile görüşebilirsiniz.

Dolabınızı bir asma kilit ile kilitleyebilirsiniz. Bir asma kilidiniz yoksa tesis girişindeki otomattan satın alabilirsiniz.

İletişim Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 1 Ay’dan 24 Ay’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

Sayılarla Biz

Binlerce Kişi GYMSTOP dedi