Sık Sorulan Sorular

Evet. Açık pozisyonları buradan görebilirsiniz.

İş aramak zorlu bir süreç. Bunun farkındayız. Başvuruları değerlendirdikten sonra olumlu/olumsuz dönüş yapıyoruz. Sabrınız için teşekkür ederiz.

Evet ve bunun önemli bir bölümü iş başı eğitimlerdir. Detayları mülakatta öğrenebilirsiniz.

Öncelikle kendinize ait bir (şahıs ya da limited) şirketiniz ve bunun yanında branşınız ile ilgili spor federasyonundan en az 1. kademe antrenörlük belgeniz ve geçerli bir ilk yardım sertifikanız olmalıdır (ilk yardım sertifikası olmayan eğitmenleri anlaşmalı kurumumuza yönlendiriyoruz). Bu kriterlere sahipseniz başvurunuzu buradan yapabilirsiniz.

Evet. Öğreniminiz ve becerilerinize uygun bir departmanda tam zamanlı, yarı zamanlı ya da esnek zamanlı olarak görev alabilirsiniz. Açık pozisyonlara başvurunuzu buradan, genel başvuruyu ise buradan yapabilirsiniz.

Evet. Aktif bir program olup olmadığını buradan öğrenebilirsiniz.

Evet. Bunun için grup dersi vermek istediğin branşta sertifika sahibi olman gerekir. Bize ders ile ilgili sertifikanı ve dersi yaparken çekilmiş kısa bir videonu iletmen gerekir. Başvurunu buradan yapabilirsin.

İletişim Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 6 Ay’dan 3 Yıl’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

Sayılarla Biz

Binlerce Kişi GYMSTOP dedi