Hep birlikte güvenle spor yapabiliriz

Coronavirüs ile savaşta toplum sağlığının korunması ve hizmet kalitemizin devamının sağlanması için çok sıkı çalışıyoruz.

Biz hijyen ve sosyal mesafe ile ilgili tedbirlerimizi alırken, üyelerimizin de aşağıdaki kurallara uymasını sağlıyoruz.

Covid-19 önlemleri ile ilgili tanıtım filmimizi buradan izleyebilirsiniz.

Ulv Dezenfeksiyonunu Her Gün Her Gün Her Gün Uyguluyoruz

Bu işlem tüm yüzeylerde 24 saat boyunca bakteri ve virüs tutunmasını engellemektedir.

Dolaplarımızı sizin için Her kullanımdan sonra Dezenfekte ediyoruz

Bakteri ve virüs yoğunluğu ölçümünde > 1.000 RLU kirli, < 300 RLU ise temiz olarak kabul edilmekte olup, kullandığımız yöntemlerle bakteri ve virüsleri 20 RLU değerine kadar yok ediyoruz. Yaptığımız demonstrasyonu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

El Dezenfeksiyon İstasyonları Her Yerde

Tesislerde 8’er adet el dezenfeksiyon istasyonu bulunmaktadır. Tesis girişleri, soyunma odaları ve spor alanlarından ulaşabilirsiniz.

Giriş Çıkışlar QR Kod ile Temassız

GYMSTOP’a girerken şifre tuşlamak ve her gün yüzlerce kişinin geçtiği dar bir tüp turnikeden geçmek zorunda değilsiniz. GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki size özel qr kodunuz ile tesis giriş ve çıkışlarınız %100 temassız.

Havalandırma Sistemleri %100 Temiz Hava ile çalışıyor

Isı geri kazanım sistemi tamamen kapalı. Bu yöntemle tesis içindeki havanın tamamı dışarı atılırken her saniye dış mekandan temiz hava girişi sağlanır. Böylece içerideki hava saatte en az 5 kere yenilenmiş olur.

Sık Sorulan Sorular

Hizmet saatlerimizde, kulüplerin büyüklüğüne göre 10 m2’ye 1 kişiden fazla üye olmayacak şekilde kontenjanlar oluşturduk. Spora gelmeden önce GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndan spor yapmak istediğiniz saate rezervasyon yapmanız gerek. Rezervasyon yaptığınız saatte tesisten maksimum kaç kişi olacağını görebileceksiniz, böylece dilerseniz daha tenha saatleri de seçebileceksiniz. Bu sistem tesis içindeki üye sayısını kontrol edilebilir ölçüde sınırlamaktadır. Sonrasında ise çalışanlarımız, kurallara uyulması konusunda üyelerimizi yönlendirecektir. Ayrıca kulüp içindeki bir çok alanda kurallar ile ilgili uyarı ve yönlendirme levhaları bulunmaktadır. Rezervasyon sisteminin kullanımı ile ilgili tanıtım videomuzu yakında buradan izleyebileceksiniz.

Hayır. Tesis girişini GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki QR Kodunuzu turnikeye okutarak yapabilirsiniz.

Temizlik ekibimizi 2 katına çıkardık. Yüzeylerdeki bakteri ve virüs miktarının ölçümü olarak bilinen ve < 300 RLU olarak kabul edilen temizlik değerini 20 RLU seviyesine kadar düşürerek yüksek hijyen sağlayan ayrıca uygulandığı yüzeylerde bakteri ve virüslerin tutunmasını 24 saat boyunca engelleyen özel dezenfeksiyon malzemeleri ile dolaplar, kullanılan tüm spor malzemeleri, dumbellar, barbellar, plakalar, minderler, pilates topları, aletlerin minderleri ve tutma aparatları, cardio cihazlarının tuşları, yani tüm yüzeyler her kullanımdan sonra dezenfekte edilmekte ve gün sonlarında ayrıca tüm tesise ULV sistemi uygulanmaktadır. Demonstrasyonu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Evet. Havlusuz çalışmaya izin vermiyoruz. Bu konuya çok dikkat etmenizi ve bu kurala uymayan üyelerin uyarılması konusunda desteğinizi rica ediyoruz.

Üyeliklerde iptal süresi, tüketici kanunundaki yasal cayma süresi olan, üyeliğin satın alındığı tarihten itibaren 14 gündür. 14. günden sonra üyelik iptali ve ücret iadesi işlemleri yapılmamaktadır.

Coronavirüs sebebiyle üyelik iptali ve ücret iadesi yapılmamaktadır.

Covid-19 Önlemleri ile ilgili Tanıtım Filmimiz

İletişim Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 6 Ay’dan 3 Yıl’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

İletişim

Telefon: 02125601113
E-posta: [email protected]

Hizmet saatleri

Hafta içi: 07:00 - 23:00
Hafta sonu: 10:00 - 22:00