Hep birlikte spor yapabiliriz

Coronavirüs ile savaşta toplum sağlığının korunması ve hizmet kalitemizin devamının sağlanması için çok sıkı çalışıyoruz.

Biz hijyen ve sosyal mesafe ile ilgili tedbirlerimizi alırken, üyelerimizin de aşağıdaki kurallara uymasını sağlıyoruz.

Covid-19 önlemleri ile ilgili tanıtım filmimizi buradan izleyebilirsiniz.

Ulv Dezenfeksiyonunu Uyguluyoruz

Bu işlem tüm yüzeylerde 24 saat boyunca bakteri ve virüs tutunmasını engellemektedir.

Dolaplarımızı sizin için

Bakteri ve virüs yoğunluğu ölçümünde > 1.000 RLU kirli, < 300 RLU ise temiz olarak kabul edilmekte olup, kullandığımız yöntemlerle bakteri ve virüsleri 20 RLU değerine kadar yok ediyoruz. Yaptığımız demonstrasyonu buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

El Dezenfeksiyon İstasyonları

Tesislerde 8’er adet el dezenfeksiyon istasyonu bulunmaktadır. Tesis girişleri, soyunma odaları ve spor alanlarından ulaşabilirsiniz.

Giriş Çıkışlar QR Kod ile

GYMSTOP’a girerken şifre tuşlamak ve her gün yüzlerce kişinin geçtiği dar bir tüp turnikeden geçmek zorunda değilsiniz. GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki size özel qr kodunuz ile tesis giriş ve çıkışlarınız %100 temassız.

Havalandırma Sistemleri ile çalışıyor

Isı geri kazanım sistemi tamamen kapalı. Bu yöntemle tesis içindeki havanın tamamı dışarı atılırken her saniye dış mekandan temiz hava girişi sağlanır. Böylece içerideki hava saatte en az 5 kere yenilenmiş olur.

5 Haziran Cuma günü, 10:00’da açılıyoruz.

Hizmet saatlerimizde, kulüplerin büyüklüğüne göre 10 m2’ye 1 kişiden fazla üye olmayacak şekilde kontenjanlar oluşturduk. Spora gelmeden önce GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndan spor yapmak istediğiniz saate rezervasyon yapmanız gerek. Rezervasyon yaptığınız saatte tesisten maksimum kaç kişi olacağını görebileceksiniz, böylece dilerseniz daha tenha saatleri de seçebileceksiniz. Bu sistem tesis içindeki üye sayısını kontrol edilebilir ölçüde sınırlamaktadır. Sonrasında ise çalışanlarımız, kurallara uyulması konusunda üyelerimizi yönlendirecektir. Ayrıca kulüp içindeki bir çok alanda kurallar ile ilgili uyarı ve yönlendirme levhaları bulunmaktadır. Rezervasyon sisteminin kullanımı ile ilgili tanıtım videomuzu yakında buradan izleyebileceksiniz.

Hayır. Tesis girişini GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki QR Kodunuzu turnikeye okutarak yapabilirsiniz.

Temizlik ekibimizi 2 katına çıkardık. Yüzeylerdeki bakteri ve virüs miktarının ölçümü olarak bilinen ve < 300 RLU olarak kabul edilen temizlik değerini 20 RLU seviyesine kadar düşürerek yüksek hijyen sağlayan ayrıca uygulandığı yüzeylerde bakteri ve virüslerin tutunmasını 24 saat boyunca engelleyen özel dezenfeksiyon malzemeleri ile dolaplar, kullanılan tüm spor malzemeleri, dumbellar, barbellar, plakalar, minderler, pilates topları, aletlerin minderleri ve tutma aparatları, cardio cihazlarının tuşları, yani tüm yüzeyler her kullanımdan sonra dezenfekte edilmekte ve gün sonlarında ayrıca tüm tesise ULV sistemi uygulanmaktadır. Demonstrasyonu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Evet. Havlusuz çalışmaya izin vermiyoruz. Bu konuya çok dikkat etmenizi ve bu kurala uymayan üyelerin uyarılması konusunda desteğinizi rica ediyoruz.

Aylık üyelikler her zaman iptal edilebilir. Aylık üyeliğiniz var ise bir sonraki ay için üyelik iptal talebinizi GYMSTOP Portal‘dan gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aylık üyeliklerin iptal edilebilmesi için geçmiş dönem üyelik bakiyeniz olmamalıdır. Geçmiş dönem borcu olan üyelerin, üyelik borcunun tamamını ödemesi ve üyelik iptal işlemini yenilemesi gerekir.

6 Ay, 1 Yıl ve 2 Yıllık üyeliklerde iptal süresi, tüketici kanunundaki yasal cayma süresi olan, üyeliğin satın alındığı tarihten itibaren 14 gündür. 14. günden sonra üyelik iptali ve ücret iadesi işlemleri yapılmamaktadır.

Coronavirüs sebebiyle üyelik iptali ve ücret iadesi yapılmamaktadır. 2-16 Mart tarihleri arasında üyelik satın almış olan üyelerimizden, üyelik iptal taleplerini GYMSTOP Portal ya da e-posta ile 14 gün içinde iletmiş olanların iptal işlemleri yapılacak olup, yasal cayma süresi sonrasında iletilen üyelik iptal talepleri kabul edilmeyecektir.

Önemli: Talep eden tüm üyelerimize ücretsiz 2 Ay, 65 yaş üzerindeki üyelerimize ise 3 Ay üyelik dondurma hakkı veriyoruz. Talebinizi bilgi@gymstop.com adresimize e-posta olarak göndermeniz yeterlidir. E-postanızda ad, soyad, telefon numaranız ve tc kimlik numaranızın olduğundan emin olun. Başvuru için son tarih 30 Haziran 2020’dir.

ile ilgili Tanıtım Filmimiz

Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 1 Ay’dan 24 Ay’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

İletişim

Telefon: 02125601113
E-posta: bilgi@gymstop.com

Hizmet saatleri

Hafta içi: 07:00 - 23:00
Hafta sonu: 10:00 - 22:00