Sıkça Sorulan Sorular

Üyelik, yalnızca üyelik sözleşmesinin sahibinin kullanımı içindir.

Bu durumun tespiti halinde, üyelik iptal edilmekte ve üyeye cezai bedel tahakkuk ettirilmektedir

Gymstop.com Paratika ödeme sistemi alt yapısına sahiptir. Paratika güvenilir iş ortağımızdır.

Türkiye’nin lider ödeme platform Paratika üye işyerlerine 6493 Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ve ilgili mevzuatlar kapsamında Sanal POS vermek üzere lisans almış bir kuruluştur. 

Paratika Sanal POS, Asseco SEE’nin e-ödeme sektöründeki 18 yıllık bilgi birikiminin uzantısı olarak doğmuştur. Paratika Sanal POS, Nestpay Ödeme Hizmetleri’nin ürünü olup Asseco SEE grup firmasıdır. Nestpay Ödeme Hizmetleri, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu'ndan (BDDK) tarafından ödeme kuruluşu lisansına sahiptir. Asseco SEE e-ödeme platformu Kartlı Ödeme Endüstrisi Veri Güvenlik Standardı (PCI-DSS) denetiminden düzenli olarak geçmektedir ve en üst seviye olan Level 1 lisansına sahiptir.

Gymstop.com Paratika ödeme sistemi alt yapısı ile güvenli alışveriş sunmakta ve kredi kartı bilgileri, Paratika güvencesi ile Paratika tarafından kaydedilmektedir.

Ek olarak; gymstop.com bir e-ticaret sitesi olarak “Uluslararası Güvenli Alışveriş Sertifikası” olan SSL Sertifikasına sahiptir.

Kulübü gezmek üzere ziyaret etmek için randevu almanız zorunlu değildir. Fakat randevu almak için İletişim Formunu doldururmanızı tercih ediyoruz. Böylece yetkili çalışanımız sizi karşılayacak ve size daha fazla zaman ayırabilecektir.

Bir çok kulübümüzde ücretsiz wi-fi erişimi sağlamaktayız.

Bir çok kulübümüzde otopark hizmeti mevcuttur.

AVM’lerin güvenlik kuralları gereği, avm çalışma saatleri dışında oluşturdukları giriş-çıkış kural ve yönergelerine uygun olarak kulüplere giriş sağlayabilrisiniz.

Çocuklara özel dersler bulunmamaktadır.

Üyelerimizin misafir getirme hakkı bulunmamaktadır. Ayrıca 16 yaşından küçük kişiler GYMSTOP'a üye olarak da kabul edilmemektedir.

Tüm görüş ve şikayetlerinizi www.gymstop.com/iletisim adresindeki İletişim Formu’ndan bize ulaştırabilirsiniz.

Kulüplerimizde kadın-erkek ayrı değildir. Ancak kulüplerimizde belirli gün ve saatlerde yalnızca kadınlara özel grup dersleri oluşturulabilmektedir. Kadınlara özel programlar için lütfen web sitesinden Ders Programlarını takip ediniz.

Kulüpten kulübe değişim gösterebilmekle birlikte genel olarak çalışma saatlerimiz aşağıdaki gibidir;

Haftaiçi: 07:00 – 23:00

Hafta sonu: 09:00 – 21:00

Kulüplerin çalışma saatlerini kulüp sayfalarından edinebilirsiniz.

Gymstop.com ana menüdeki “Şimdi Üye Ol” başlığını tıklayarak ödeme adımlarını takip edebilirsiniz. Burada 4 adım bulunmaktadır;

  1. Adım -Üyelik Seçimi: İsim-Soyisim, telefon ve e-mail gibi temel bilgiler girilir ve üye olunmak istenen kulüp ve üyelik paketi seçimi yapılır.
  2. Adım - Kişisel Bilgiler: Kişisel bilgiler girilir. TC Kimlik no, adres ve fatura bilgleri bu sayfada girilir.
  3. Adım – Sağlık Bilgileri: Sağlık bilgileri için sorular cevaplandırılır. Eğer herhangi bir sağlık sorunu var ise raporunuzu kulübe ilk giriş yapacağınız gün getirmeniz gerekmektedir.
  4. Adım – Ödeme: Bu sayfada üyelik ödemesi için kredi kartı bilgileri girilir, taksit seçeneği seçilir, herhangi bir kampanya kupon kodu var ise girilir , 3D Secure ile ödeme yapılmak isteniyorsa seçilir ve sözleşmeler okunarak işaretlenmelidir. Bu sayfada tüm satın alınan üyelik paketi bilgileri de özet olarak görülebilir.

Ödeme gerçekleştirildikten sonra “Tebrikler” sayfasına ulaşılır ve aynı zamanda da mailinize bilgilendirme maili ile birlikte tüm gerekli sözleşmeler gönderilir.

Ödeme sayfasında kabul edilen ve üyelik tamamlandıktan sonra üyenin mailine gönderilmesi yasal zorunluluk olan sözleşmeler;

  1. Ön bilgilendime Formu
  2. Mesafeli Satış Sözleşmesi
  3. Kullanıcı Sözleşmesi
  4. Üyelik Sözleşmesi
  5. Kişisel Verilerin İşlenmesi İzin Formu

Limitsiz Paket dahilinde her ay antrenman programınızı ücretsiz olarak yeniliyoruz.

Yanınızda 1 adet duş, 1 adet ter havlusu getirmeniz ve spor esnasında ter havlusu kullanmanız zorunludur.

1 çift temiz (dışarıda giyilmeyen) spor ayakkabısı, alt ve üst eşofman, yedek t-shirt, 1 çift spor çorabı, spor çantanız ve 1 adet dolap kilidi getirmeniz gerekmektedir. Dolap kilidini GYMSTOP’ta bulunan otomatlardan da satın alabilirsiniz.

Antrenman programınızı, GYMSTOP Mobil ve GYMSTOP Online Portal’da oluşturabilirsiniz. Size özel antrenman programı ve ölçüm için üyeliğinizi Limitsiz Paket’e yükseltmelisiniz. Limitsiz Paket dahilinde her ay size özel antrenman programınızı oluşturuyor ve gelişiminizi daha iyi analiz edebilmemiz için her ay düzenli olarak ölçümünüzü gerçekleştiriyoruz.

Evet. Tüm kulüplerimizde soyunma odası ve dolaplar vardır.

Günlük kullanım için her hangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor.

Hayır. GYMSTOP'larda duşlar ücretli değildir.

Kulüplerde özel ders vermeye yetkili Bağımsız Eğitmenleri, Kulüp sayfalarından ve www.gymstop.com/egitmenler sayfasından görebilirsiniz. Yetkili olmayan bir eğitmenden özel ders almak yasaktır.

Rezervasyon gereken grup derslerine GYMSTOP Online Portal üzerinden rezervasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Ders süreleri 40-55 dakika arasındadır. Express dersler 15-30 dakika arasında sürebilir.

Güncel ders programlarına Kulüp sayfalarından ulaşabilirsiniz.

Evet. Bağımsız Eğitmenler size bu konuda hizmet verebilir.

Özel dersler ücretlidir fakat özel ders ücretlerini GYMSTOP tahsil etmez. GYMSTOP’ta ücretli özel ders hizmetini Bağımsız Eğitmenler’den alabilirsiniz.

Bağımsız Eğitmenlerden, kişisel anlaşmanız dahilinde özel ders hizmeti alabilirsiniz. GYMSTOP bu konuda kurum olarak hizmet vermemekte, yalnızca bu hizmeti veren Bağımsız Eğitmenler’e alan sağlamakatdır. Bağımsız Eğitmenlere yapacağınız ödemeler, GYMSTOP’ın takibinde ve sorumluluğunda değildir. Bu ödemeler ile ilgili, fatura, makbuz vb. evrağı Bağımsız Eğitmenlerden talep etmelisiniz. GYMSTOP, Bağımsız Eğitmenlerden alacağınız hizmetler ile ilgili ödemenizi ders başına ve hizmeti aldıktan sonra yapmanızı önemle tavsiye eder.

Her kulüpte haftada minimum 50 saat ücretsiz grup dersi vermeye çabalıyoruz. Bunun yanında ücretli grup dersleri de mevcuttur. Dersler ile ilgili detaylı bilgiyi www.gymstop.com/dersler adresinden edinebilirsiniz.

Şu an için böyle bir uygulamamız bulunmamaktadır. Üyelikler, yalnızca üye olunan kulüpte kullanılabilir.

Her kulüpte haftada minimum 50 saat ücretsiz grup dersi vermeye çabalıyoruz. Dersler ile ilgili detaylı bilgiyi www.gymstop.com/dersler adresinden edinebilirsiniz.

16 yaşından küçük kişiler GYMSTOP'a üye olarak kabul edilmemektedir.

GYMSTOP tarafından sunulan tüm üyelik tipleri belirsiz süreli sözleşme hükümlerine tabi olup; 6502 Sayılı kanun uyarınca ÜYE tarafından iptal talebinde bulunulmadığı sürece üyelik devam edecek ve Üyelik Sözleşmesi yürürlükte olacaktır. Aylık ödemeli, 6 aylık ödemeli ve yıllık ödemeli olarak 3 farklı tipte üyelik sunulmaktadır. Üyelikler, GYMSTOP tarafından aksi belirtilmedikçe, süresi boyunca limitsizdir.

www.gymstop.com/uyelik adresinden, kredi kartınız ile ödeme yaparak üye olabilirsiniz.

Üyelikler, yalnızca üye olunan kulüpte kullanılabilir ve başka bir kulübe transfer edilemez.

3D Secure, internetten güvenle alışveriş yapılabilmesi için Visa ve MasterCard’ın geliştirdiği ek bir kimlik doğrulama sistemidir. Bu sistemle hem kart sahipleri hem de üye iş yerleri internet dolandırıcılıklarına karşı güvence altına alınır.

3D Secure ile ödeme seçeneği gymstop.com/uyelik sayfasında son ödeme sayfasında kredi kartı bilgilerinden sonra yer almaktadır. 3D Secure ile ödemeyi seçme durumunda, eğer kartınız bu özelliğe sahip ise bankanıza ait 3D Secure şifre sayfasına yönlendirilir ve telefonuna sms ile gelen şifreyi girerek ödeme işleminize izin verebilirsiniz.

Eğer 3D Secure ile ödeme seçilmez ise herhangi bir banka yönlendirmesi gerçekleşmeden ödeme işlemi yine güvenli bir şekilde sonuçlandırılır.

GYMSTOP Mobil, GYMSTOP Online Portal ya da Web sitemiz üzerinden İletişim Formu doldurabilirsiniz.

Bazı kulüplerimizde ücretli hizmet olarak Diyetisyenlik hizmeti vermekteyiz. Kulüp sayfasından detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Tüm kulüpler, soyunma odaları dışında, kapalı devre kamera sistemi ile 7/24 saat gözetim altında tutulmaktadır. Bunun dışında sağladığımız bir güvenlik önlemi yoktur.

Tüm kulüplerde asgari yeterlilikte makine parkuru oluşturulmuştur. Çoğunlukla Technogym ve Matrix marka ekipmanlar tercih edilmektedir.

Tüm banka ve kredi kartları ile ödeme alabiliyoruz. Taksitli işlemlerde ise yalnızca İyzico anlaşmalı banka kartlarından ödeme alabiliyoruz. Bonus, World, Axess, Paraf, Combo, Amex gibi çok kullanılan taksit kartların tamamını kullanabilirsiniz.

Tüm anlaşmalı kredi kartlarında 9 Taksit’e kadar taksit seçenekleri bulunmaktadır.

Gymstop.com/uyelik sayfasında son ödeme sayfasında taksit seçeneği bulunmaktadır.

Taksit seçenekleri;

Tek Çekim

3 Taksit (vade farkı oranı total tutar üzerine eklenerek 3 taksite bölünür)

6 Taksit (vade farkı oranı total tutar üzerine eklenerek 6 taksite bölünür)

9 Taksit (vade farkı oranı total tutar üzerine eklenerek 9 taksite bölünür)

İade/iptal koşulları Gymstop Online Üyelik Sözleşmesi’nde açıkça belirtilmiştir.

Online satın alma ile gerçekleşen üyelikler, üye olurken seçeceğiniz başlangıç tarihinde başlayacaktır. Bu tarih her halükarda, üyeliğin satın alındığı tarihten itibaren 30 (otuz) günden fazla olamaz. Ön satıştaki kulüp üyeliklerinde üyeliğin başlangıç tarihi, kulübün açılış tarihidir.

Satın alınan üyelik paketlerine bu tarz bir çoklu giriş özelliği tanımlı olmadığı sürece, Online üyelikler de dahil olmak üzere tüm üyelikler, yalnızca üye olunan kulüp ile sınırlıdır.

Faturanız size e-posta ile gönderilecektir. E-posta ile tarafınıza ulaşmayan faturalarınız için [email protected] adresin bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

ÜYE, üyeliğini veya üyelikten doğan kullanım da dahil olmak üzere herhangi bir hakkını yakınlık derecesine bakılmaksızın 3. kişilere devredemez.

Üyelik dondurma koşulları, tüm detayları ile GYMSTOP Online Üyelik Sözleşmesinin 5. Maddesi ve eklerinde belirlenmiştir.

5.1- Üyelik Dondurma işlemi ücrete tabi olup; ÜYE, üyeliğin dondurulduğu her ay için GYMSTOP tarafından kendisine tahakkuk ettirilecek, ilgili dönemde geçerli olan Üyelik Dondurma ücretini ödemekle yükümlüdür. GYMSTOP’ın işbu Üyelik Dondurma Ücreti’ni, GYMSTOP’ın belirleyeceği ve ÜYE’nin bilgi almasını mümkün kılan mecralar üzerinden bildirmek kaydıyla değiştirme hakkı bulunmaktadır.

5.2- Üyelik Dondurma İşlemi, 12 (oniki) aylık üyelik süresi içerisinde en az 1(bir) ve toplamda en fazla 2 (iki) ay için olmak üzere GYMSTOP Online Portal üzerinden gerçekleştirilebilecektir. Üyelik Dondurma işlemi günlük bazda gerçekleştirilemeyecektir.

5.3- Geriye dönük Üyelik Dondurma taleplerinin, raporlu ya da raporsuz sağlık ile ilgili sebepler ve askerlik hizmeti gibi zorunlu sebepler de dahil olmak üzere hiç bir şart ya da koşulda, GYMSTOP tarafından kabulü ve işleme alınması mümkün değildir.

5.4- GYMSTOP Online Portal üzerinden Üyelik Dondurma talebinin GYMSTOP’a ulaştırılması ile birlikte, sistem tarafından Üyelik Dondurma Ücreti seçilen dönem için hesaplanır ve ÜYE tarafından üye sayfasından ödeme yapılır. Üyelik, bu ödemenin gerçekleşmiş olması ön şartı ile Üyelik Dondurma talebinin GYMSTOP’a ulaştığı günü takip eden ayın ilk günü itibari ile GYMSTOP tarafından dondurulur. Üyelik Dondurma talebinde bulunan ÜYE’nin, 6 (altı) ay veya 1 (bir) yıl boyunca üyeliğin sürdürülmesi taahhüdü vererek 6 (altı) Aylık veya 1 (bir) Yıllık Ödemeli Üyelik kapsamına girmiş olması halinde, ÜYE‘nin 6 (altı) ay veya 1 (bir) yıllık taahhüt süresi Üyelik Dondurma Süresi kadar uzatılır.

5.5- Üyeliğin dondurulması halinde ÜYE, Üyelik Dondurma süresi boyunca, GYMSTOP hizmet ve programlarından yararlanamayacaktır. Buna karşılık GYMSTOP tarafından da, üyeliğin dondurulduğu süre boyunca aylık üyelik ücretine ilişkin tahsilat ve faturalandırma yapılmayacaktır.

5.6- Üyeliğin dondurulmuş olduğu dönem içerisinde tekrardan aktif hale gelmesini talep eden ÜYE, GYMSTOP Online Portal üzerinden üye girişi yapmak ve içinde bulunulan ay için hesaplanan kalan günlere ilişkin kullanım bedelini ödemek suretiyle dondurulan üyeliğini aktif hale getirebilecektir.

5.7- ÜYE tarafından talep edilen üyelik dondurma süresinin sona ermesi, ÜYE tarafından usulüne uygun olarak üyeliğin yeniden aktif hale getirilmesi talebi üzerine ve/veya azami Üyelik Dondurma süresi olan 2(iki) aylık sürenin sona ermesi halinde üyelik aktif hale gelecek ve ÜYE herhangi bir bildirime gerek kalmaksızın mevcut aylık üyelik ücreti üzerinden faturalandırılacaktır.

5.8- Hali hazırda geçmiş döneme ait ödenmemiş borcu (bakiyesi) bulunan ÜYE, Üyelik Dondurma talebinde bulunamaz, üyelik donduramaz. GYMSTOP, ÜYE’nin dondurma talebini alsa dahi, kabul etmeme ve reddetme haklı saklıdır. Geçmiş döneme ait ödenmemiş borcunu ödeyen ÜYE, Üyelik Dondurma hakkına yeniden sahip olur.

ÜYE tarafından talep edilen üyelik dondurma süresinin sona ermesi, ÜYE tarafından usulüne uygun olarak üyeliğin yeniden aktif hale getirilmesi talebi üzerine ve/veya azami Üyelik Dondurma süresi olan 2(iki) aylık sürenin sona ermesi halinde üyelik aktif hale gelecektir.

Üyeliğin dondurulmuş olduğu dönem içerisinde tekrardan aktif hale gelmesini talep eden ÜYE, GYMSTOP Online Portal üzerinden üye girişi yapmak ve içinde bulunulan ay için hesaplanan kalan günlere ilişkin kullanım bedelini ödemek suretiyle dondurulan üyeliğini aktif hale getirebilecektir.

Üyeliğiniz ile ilgili aylık ödemeleriniz devam ettiği sürece, GYMSTOP’ın belirli dönemlerde, önceden ÜYE’ye bildirim yapma koşulu ve ücretlerin ekonomik koşullara uyumlu hale getirilmesi sebebi ile uygulayacağı fiyat artışları haricinde, her hangi bir fiyat artışı ya da güncel üyelik ücretleri ile ödeme şartı olmayacaktır.

GYMSTOP tarafından aksi belirtilmediği ya da limitli bir üyelik tipi oluşturulmadığı sürece, tüm üyelikler, üyelik süresi boyunca limitsizdir.

GYMSTOP tarafından sunulan tüm üyelikler belirsiz süreli sözleşme hükümlerine tabi olup; 6502 sayılı kanun uyarınca ÜYE tarafından iptal talebinde bulunulmadığı sürece üyelik devam edecek ve Üyelik Sözleşmesi yürürlükte kalacaktır. ÜYE, sözleşmesini iptal ettikten sonra her zaman güncel fiyatlar ile yeni bir üyelik satın alabilir.

GYMSTOP’ta sunulan üyeliklerin tümü aylık ödemelidir ve 6502 sayılı kanun uyarınca ÜYE tarafından iptal talebinde bulunulmadığı sürece üyelik devam edecek ve Üyelik Sözleşmesi yürürlükte kalacaktır. 6 aylık ve yıllık üyelikler de aynı zamanda aylık üyelik kategorisinde olup, yalnızca 6 aylık ve 12 aylık üyelik ücretinin tamamının, üyeliğin başlangıcında tahsil edilmesi sebebi ile, ek bir indirim ile satın alınabilmektedir Bu üyelikler de 6 ay ve 12 ayın sonunda aylık ödemeli üyelik tipine dönüşmekte ve devam etmektedir.

Ödemeler, çoğunlukla üyeliğin kullanılacağı ayın ilk günü ya da bugünden 5 gün öncesine kadar GYMSTOP tarafından tahsil edilir.

Üyelik ücretinin GYMSTOP’tan kaynaklanmayan herhangi bir nedenle tahsil edilememesi halinde sistem üzerinden üyelik kısıtlanır ve ÜYE, Kısıtlı Üye durumuna düşer. Kısıtlı Üye, kulüpten faydalanmaya devam edebilir. GYMSTOP tarafından yapılan bildirimler sonrası üyelik bedelinin tahsil edilememesinin devamı halinde üyelik askıya alınır. Üyeliğin askıya alınması halinde ÜYE, GYMSTOP tarafından sunulan hizmetlerden yaralanamayacak olup; üyelik bedelinin ÜYE tarafından ödenmesi halinde üyelik tekrar aktif hale gelir.

Faturanız size e-posta ile gönderilecektir. E-posta ile tarafınıza ulaşmayan faturalarınız için [email protected] adresin bildirimde bulunmanız gerekmektedir.

Deneme üyeliği adı altında bir üyelik tipi yoktur. GYMSTOP zaman zaman, web sitesi üzerinden doldurulan form ile, ücretli ya da ücretsiz günlük giriş hakkı verebilmektedir.

Ödemeler yalnızca kredi kartı ile yapılmakatdır.

Güncel üyelik ücretlerini www.gymstop.com/uyelik adresinden inceleyebilirsiniz.

Gymstop.com SSL sistemi ile korunmakta ve ödeme bilgileri tarafımızdan görüntülenememektedir. Kredi kartı bilgileriniz, aylık üyelik ödemelerinizin tahsil edilebilmesi için İYZİCO güvencesi ile İYZİCO tarafından kaydedilmektedir. İYZİCO, 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun ve ilgili mevzuatlar kapsamında Sanal POS vermek üzere lisans almış, %100 güvenli bir kuruluştur.

Aylık ödemeli üyelik tiplerinde Katılım Bedeli’nin tamamını ve ayın kalan günlerinin bedelini öder, sonraki aylarda ise her ay aylık bedelin tamamını ödemeye devam edersiniz.

6 aylık ve yıllık ödemeli üyelik tiplerinde ayın kalan günleri ile birlikte, 6 aylık ve 12 aylık üyelik bedelinin tamamını ödersiniz.

Devam eden aylarda üyelik bedeliniz kredi kartınızdan otomatik olarak tahsil edilmektedir.

GYMSTOP tarafından aksi belirtilmedikçe aylık ödemeli üyelik tipinde Katılım Bedeli vardır. 6 aylık ödemeli ve Yıllık ödemeli üyelik tiplerinde Katılım Bedeli tahsil edilmez.

GYMSTOP, yılın belirli zamanlarında, web sitesinde ve sosyal medya hesaplarında duyuracağı kampanya ve indirimler yapabilmektedir.

Kampanya ve duyurulardan haberdar olmak için, İletişim formunu doldurabilir, Bültenimize kaydolabilir ve bizi Sosyal Medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.