Sık Sorulan Sorular

Aylık üyelikler sunmuyoruz.

Üyelik ücretlerini buradan görebilir ve üyeliğinizi 1 dakika içinde online olarak satın alarak başlatabilirsiniz. Üyelikleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üyelik ücretlerini buradan görebilir ve üyeliğinizi 1 dakika içinde online olarak satın alarak başlatabilirsiniz. Üyelikleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üyelik ücretlerini buradan görebilir ve üyeliğinizi 1 dakika içinde online olarak satın alarak başlatabilirsiniz. Üyelikleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm üyeliklerde, üyelik ücretinin tamamını üyelik başlangıcında ödersiniz. Dilerseniz ödemenizi kredi kartınız ile 12 taksite kadar bölebilirsiniz. Bu taksitler bankanıza yapacağınız aylık ödemelerdir.

Her yıl 2 ay üyelik dondurma işlemi yapabilirsiniz. (6 aylık üyeliklerde dondurma hakkı yoktur) Üyelik dondurma ücretli bir işlem olup her 30 gün için 60 TL’dir. 30 günden az bir süre için üyelik dondurma işlemi yapılamaz.

Evet. Kalan süreye bakılmaksızın 600 TL Devir Bedeli ödeyerek üyeliğinizi bir başkasına devredebilirsiniz.

Hayır. Aylık üyelikler sunmuyoruz.

GYMSTOP’ta şeffaf ücret politikası uyguluyoruz. Yıl içinde bir indirim kampanyası olması durumunda web sitemizde duyurmakta, ayrıca izinli sms ve e-posta listelerimize bildirim göndermekteyiz. Kampanyalardan haberdar olmak için buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Hayır. Banka kartınızla ya da nakit ödeme yapabilirsiniz.

Evet. Bankaların uyguladığı taksit komisyon oranlarını üyelik ücretinize yansıtarak üyeliğinizi 12 taksite kadar bölebiliyoruz. Dileyen üyelerimiz bu işlemi bankalarının telefon bankacılığını kullanarak kendileri de yapabilmektedir.

Taksit özelliği olan tüm kredi kartlarına taksit yapıyoruz.

E-arşiv faturanız üyelik esnasında girmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilmektedir. E-arşiv faturalarınızın kağıt nüshasını [email protected] e-posta adresinden talep edebilirsiniz.

Üyelik ücretinin tamamını üyelik başlangıcında ödersiniz. Dilerseniz ödemenizi kredi kartınıza 12 taksite kadar bölebilirsiniz. Bu taksitler bankanıza yapacağınız aylık ödemelerdir.

Üyeliklerde iptal süresi üyeliğin satın alındığı tarihten itibaren 14 gündür. 14. günden sonra üyelik iptali ve ücret iadesi işlemleri yapılmamaktadır.

Evet. Özel dersler ücretlidir. Özel ders ücretleri için 02125601113 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Evet. GYMSTOP, bağımsız eğitmenlere yalnızca hizmet alındıktan sonra ödeme yapılmasını, ön ödeme ya da toplu paket ödeme yapılmamasını tavsiye eder. GYMSTOP, üye ve bağımsız eğitmen arasındaki finansal ilişkiden sorumlu değildir. Üye, özel ders hizmetini bağımsız eğitmenden ya da GYMSTOP’tan alma seçeneklerine sahiptir. GYMSTOP’tan satın alınan özel ders paketlerinin tahsilatı GYMSTOP tarafından yapılmakta ve dersler GYMSTOP çalışanları tarafından verilmektedir. Bağımsız eğitmenler, tesis içindeki panoda resimleri ile duyurulmuş olup, özel ders ve kişiye özel program gibi hizmetleri ücretli olarak verir, ücret tahsilatlarını kendileri yapar, fatura ve makbuzlarını kendileri keser.

Üyeliğinizi, süresi sona ermeden yenilemeniz halinde aynı üyelik ücretlini ödüyor olacaksınız. Üyelik süresi sona erdikten sonra satın alınan üyelikler yeni üyelik kabul edilir ve güncel fiyatlar ile satın alınabilir.

Hayır. Duşlar ücretli değil.

Evet. Bu işlemi yaparken, kart sahibinin, kartını kullanmanıza izin verdiğini kabul etmiş olursunuz.

Dolap kiralamak için tesis sorumlusu ile görüşebilirsiniz. Kiralama haricinde kilitli bırakılan dolaplar gün sonlarında açılmakta ve içindeki malzemeler atılmaktadır. 

İletişim Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 6 Ay’dan 3 Yıl’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

Sayılarla Biz

Binlerce Kişi GYMSTOP dedi