Sık Sorulan Sorular

Spor hizmetini en sağlıklı şekilde alabilmeniz için çok sıkı çalışıyoruz. Covid-19 kapsamında uyguladığımız 19 maddelik önlem pakedini buraya tıklayarak detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Hizmet saatlerimizde, kulüplerin büyüklüğüne göre 10 m2’ye 1 kişiden fazla üye olmayacak şekilde kontenjanlar oluşturduk. Spora gelmeden önce GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndan spor yapmak istediğiniz saate rezervasyon yapmanız gerek. Rezervasyon yaptığınız saatte tesisten maksimum kaç kişi olacağını görebileceksiniz, böylece dilerseniz daha tenha saatleri de seçebileceksiniz. Bu sistem tesis içindeki üye sayısını kontrol edilebilir ölçüde sınırlamaktadır. Sonrasında ise çalışanlarımız, kurallara uyulması konusunda üyelerimizi yönlendirecektir. Ayrıca kulüp içindeki bir çok alanda kurallar ile ilgili uyarı ve yönlendirme levhaları bulunmaktadır.

Tesis kontenjanı dolu değilse kulüp girişinde rezervasyon oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Rezervasyon olmadan turnike geçişi sağlanamamaktadır. Kontenjan dolu ise kurallar gereği giriş yapamazsınız. 

GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki Rezervasyon bölümüne girerek spor yapmak istediğiniz saati seçmeniz yeter. Tesise, yalnızca rezervasyon yaptığınız saatte giriş yapabileceksiniz. 

Hayır. Bu saat aralığı tesise giriş yapabileceğiniz süredir. 

Evet. Bu konuda bir sınırınız yok. Rezervasyon yapmanız şartı ile her gün spora gelebilirsiniz.

Hafta içi 07:00 – 23:00, hafta sonu 09:00 – 21:00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz.

Hayır. Tesis girişini GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki QR Kodunuzu turnikeye okutarak yapabilirsiniz.

Evet. Her kullanımdan sonra dolapları dezenfekte ederek bir dezenfeksiyon notu bırakıyoruz. Bu notun bulunduğu dolapları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Evet. Fakat bir süre daha bu alanları kullanmamanızı, özellikle duşunuzu evde almanızı tavsiye ediyoruz.

Hayır. Bu ürünlerin, virüs partiküllerini uzak mesafelere yaydığı bilinmektedir. Bu yüzden bu ürünleri bir süre kullanamayacaksınız. El kurutma makinelerini kağıt havlu dispenserleri ile değiştirdik, saç kurutma makinelerini ise bir süre kaldırdık.

Evet yapıyoruz. Ayrıca içinde bulunduğumuz alışveriş merkezlerinin girişinde de herkese ateş ölçümü yapılmaktadır.

Tesislerimizde, tesis içindeki havayı saatte en az 5 kere değiştirmeye yetecek güçte havalandırma sistemleri mevcuttur. Şu anda ısı geri kazanım sistemleri tamamen devre dışı bırakılmış olup, %100 temiz hava ile çalışılmaktadır. Tesis içindeki kapı ve pencereler de doğal hava akışının sağlanması amacıyla açık kalacaktır.

Tesislerde 8’er adet el dezenfeksiyon istasyonu bulunmaktadır. Tesis girişi, soyunma odaları ve spor alanlarında bulabilir, dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Kullandığımız alkol bazlı el dezenfeksiyon sıvıları TSE belgeli ve güvenlidir. MSDS (Güvenlik Bilgi) Formu’nu buradan inceleyebilirsiniz.

Temizlik ekibimizi 2 katına çıkardık. Yüzeylerdeki bakteri ve virüs miktarının ölçümü olarak bilinen ve < 300 RLU olarak kabul edilen temizlik değerini 20 RLU seviyesine kadar düşürerek yüksek hijyen sağlayan ayrıca uygulandığı yüzeylerde bakteri ve virüslerin tutunmasını 24 saat boyunca engelleyen özel dezenfeksiyon malzemeleri ile dolaplar, kullanılan tüm spor malzemeleri, dumbellar, barbellar, plakalar, minderler, pilates topları, aletlerin minderleri ve tutma aparatları, cardio cihazlarının tuşları, yani tüm yüzeyler her kullanımdan sonra dezenfekte edilmekte ve gün sonlarında ayrıca tüm tesise ULV sistemi uygulanmaktadır. Demonstrasyonu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

T.C Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı rehbere göre spor yaparken maske takmak zorunda değilsiniz.

Spor dışı alanlarda ise (tesis giriş-çıkışları ve soyunma odaları gibi) maske takmak zorunludur.

Dileyen üyelerimiz 1 TL ödeyerek kulüp resepsiyonundan maske temin edebilir. 

Dileyen üyelerimiz 1 TL ödeyerek resepsiyondan maske temin edebilir.

Dileyen üyelerimiz eldiven kullanabilir fakat eldiven kullanmak bir zorunluluk değil.

Evet. Havlusuz çalışmaya izin vermiyoruz. Bu konuya çok dikkat etmenizi ve bu kurala uymayan üyelerin uyarılması konusunda desteğinizi rica ediyoruz.

30 TL ödeyerek resepsiyondan ter havlusu temin edebilirsiniz. Havlusuz çalışmaya izin vermiyoruz. Bu konuya çok dikkat etmenizi ve bu kurala uymayan üyelerin uyarılması konusunda desteğinizi rica ediyoruz.

Grup derslerine bir süre daha online olarak devam edeceğiz. Instagram hesabımızdan canlı yayınlara katılabilirsiniz. Siz bu süre içinde stüdyoları, sosyal mesafeyi gözeterek, kişisel olarak kullanabileceksiniz.

Evet, yüzme havuzumuz ve güneşlenme terasımız kullanımdadır.

Bu uygulamaların bazısı kalıcı, bazısı da geçici süre bizimle. Süreci hep birlikte yaşayarak görecek, kararları her zaman olduğu gibi üyelerimizin geri bildirimleri ve devletimizin kural ve yönergelerine göre vereceğiz.

Üyelik ücretlerini buradan inceleyebilir ve üyeliklerini online olarak satın alabilir, ayrıca diledikleri zaman üyelik görüşmesi için sizinle birlikte kulübe bir ziyaret de gerçekleştirebilirler.

Şu anda bir indirim kampanyamız bulunmamaktadır. Bu süreçte önceliğimiz tesis içinde sosyal mesafenin sağlanabileceği üye sayısını aşmamaktır.

İletişim Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 6 Ay’dan 3 Yıl’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

Sayılarla Biz

Binlerce Kişi GYMSTOP dedi