Sık Sorulan Sorular

5 Haziran Cuma günü, 10:00’da açılıyoruz.

Spor hizmetini en sağlıklı şekilde alabilmeniz için çok sıkı çalışıyoruz. Covid-19 kapsamında uyguladığımız 19 maddelik önlem pakedini buraya tıklayarak detaylı şekilde inceleyebilirsiniz.

Türkiye’deki spor salonlarının faaliyetleri, T.C İçişleri Bakanlığı’nın 16 Mart 2020 tarihli genelgesi ile geçici süre durdurulmuştu. 16 Mart – 5 Haziran arasında tüm üyelikler dondurulmuştur. Bu süreçte bir kaybınız olmadı.

Aylık üyelerimizin kredi kartlarından, kapalı olduğumuz ve dondurulan sürelerde, yeni dönemlere ait üyelik ücreti tahsil edilmedi. Mart 2020 ve öncesine ait üyelik borcu olan üyelerimizden, önceki aylara ait üyelik ücretleri çekilmeye devam edildi.

6 Ay, 1 Yıl ve 2 Yıllık üyelik sahibi üyelerimiz, kredi kartlarına taksitli olarak satın aldıkları üyeliklerin taksit ödemelerini bankalarına yapmaya devam etti. Üyelerimiz, bu taksit ödemelerini, bize değil bankalarına yaptı.

Ücret ödeyerek dondurduğunuz üyeliğiniz, 5 Haziran itibariyle, kalan dondurma süreniz kadar donduruldu. Bir hak kaybınız olmadı.

Talep eden tüm üyelerimize ücretsiz 2 Ay, 65 yaş üstü üyelerimize ise 3 Ay üyelik dondurma hakkı verdik. Talebinizi bilgi@gymstop.com adresimize e-posta olarak göndermeniz yeterlidir. E-postanızda ad, soyad, telefon numaranız ve tc kimlik numaranızın olduğundan emin olun. Başvuru için son tarih 30 Haziran 2020’dir.

Aylık üyelikler her zaman iptal edilebilir. Aylık üyeliğiniz var ise bir sonraki ay için üyelik iptal talebinizi GYMSTOP Portal‘dan gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aylık üyeliklerin iptal edilebilmesi için geçmiş dönem üyelik bakiyeniz olmamalıdır. Geçmiş dönem borcu olan üyelerin, üyelik borcunun tamamını ödemesi ve üyelik iptal işlemini yenilemesi gerekir.

6 Ay, 1 Yıl ve 2 Yıllık üyeliklerde iptal süresi, tüketici kanunundaki yasal cayma süresi olan, üyeliğin satın alındığı tarihten itibaren 14 gündür. 14. günden sonra üyelik iptali ve ücret iadesi işlemleri yapılmamaktadır.

Coronavirüs sebebiyle üyelik iptali ve ücret iadesi yapılmamaktadır. 2-16 Mart tarihleri arasında üyelik satın almış olan üyelerimizden, üyelik iptal taleplerini GYMSTOP Portal ya da e-posta ile 14 gün içinde iletmiş olanların iptal işlemleri yapılacak olup, yasal cayma süresi sonrasında iletilen üyelik iptal talepleri kabul edilmeyecektir.

Önemli: Talep eden tüm üyelerimize ücretsiz 2 Ay, 65 yaş üzerindeki üyelerimize ise 3 Ay üyelik dondurma hakkı veriyoruz. Talebinizi bilgi@gymstop.com adresimize e-posta olarak göndermeniz yeterlidir. E-postanızda ad, soyad, telefon numaranız ve tc kimlik numaranızın olduğundan emin olun. Başvuru için son tarih 30 Haziran 2020’dir.

Aldığınız özel ders paketleri ile ilgili bir kaybınız olmayacak. Özel derslerinize 5 Haziran itibariyle devam edebileceksiniz. Bazı durumlarda eğitmeniniz yasal zorunluluklar sebebiyle 5 Haziran’dan sonraki bir tarihte iş başı yapıyor olabilir. Bu konudaki kesin bilgiyi eğitmeninizden ya da kulübünüzden alabilirsiniz. Yüzme havuzu ve alanlarının açılışı için bir süre daha bekleme kararı aldığımız için, yüzme dersi alan üyelerimiz bir süre daha beklemek durumundadır. Bu alanların açılış tarihini ayrıca duyuracağız.

Hizmet saatlerimizde, kulüplerin büyüklüğüne göre 10 m2’ye 1 kişiden fazla üye olmayacak şekilde kontenjanlar oluşturduk. Spora gelmeden önce GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndan spor yapmak istediğiniz saate rezervasyon yapmanız gerek. Rezervasyon yaptığınız saatte tesisten maksimum kaç kişi olacağını görebileceksiniz, böylece dilerseniz daha tenha saatleri de seçebileceksiniz. Bu sistem tesis içindeki üye sayısını kontrol edilebilir ölçüde sınırlamaktadır. Sonrasında ise çalışanlarımız, kurallara uyulması konusunda üyelerimizi yönlendirecektir. Ayrıca kulüp içindeki bir çok alanda kurallar ile ilgili uyarı ve yönlendirme levhaları bulunmaktadır. Rezervasyon sisteminin kullanımı ile ilgili tanıtım videomuzu yakında buradan izleyebileceksiniz. Rezervasyon sistemi 15 Haziran itibariyle devreye alınacaktır.

Tesis kontenjanı dolu değilse kulüp girişinde rezervasyon oluşturarak giriş yapabilirsiniz. Rezervasyon olmadan turnike geçişi sağlanamamaktadır. Kontenjan dolu ise kurallar gereği giriş yapamazsınız. Rezervasyon sistemi 15 Haziran itibariyle devreye alınacaktır.

GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki Rezervasyon bölümüne girerek spor yapmak istediğiniz saati seçmeniz yeter. Tesise, yalnızca rezervasyon yaptığınız saatte giriş yapabileceksiniz. Rezervasyon sisteminin kullanımı ile ilgili tanıtım videomuzu yakında buradan izleyebileceksiniz. Rezervasyon sistemi 15 Haziran itibariyle devreye alınacaktır.

Hayır. Bu saat aralığı tesise giriş yapabileceğiniz süredir. Rezervasyon sistemi 15 Haziran itibariyle devreye alınacaktır.

Evet. Bu konuda bir sınırınız yok. Rezervasyon yapmanız şartı ile her gün spora gelebilirsiniz. Rezervasyon sistemi 15 Haziran itibariyle devreye alınacaktır.

Hizmet saatlerimiz, haftanın her günü 10:00 – 22:00 olarak değiştirilmiştir. Eski çalışma saatlerimize bir süre sonra yeniden geçeceğiz. Konu ile ilgili duyuruyu ayrıca yapacağız.

Hayır. Tesis girişini GYMSTOP Mobil Uygulaması’ndaki QR Kodunuzu turnikeye okutarak yapabilirsiniz.

Evet. Her kullanımdan sonra dolapları dezenfekte ederek bir dezenfeksiyon notu bırakıyoruz. Bu notun bulunduğu dolapları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Evet. Fakat bir süre daha bu alanları kullanmamanızı, özellikle duşunuzu evde almanızı tavsiye ediyoruz.

Hayır. Bu ürünlerin, virüs partiküllerini uzak mesafelere yaydığı bilinmektedir. Bu yüzden bu ürünleri bir süre kullanamayacaksınız. El kurutma makinelerini kağıt havlu dispenserleri ile değiştirdik, saç kurutma makinelerini ise bir süre kaldırdık.

İçinde bulunduğumuz alışveriş merkezlerinin girişinde herkese ateş ölçümü yapılmaktadır.

Tesislerimizde, tesis içindeki havayı saatte en az 5 kere değiştirmeye yetecek güçte havalandırma sistemleri mevcuttur. Şu anda ısı geri kazanım sistemleri tamamen devre dışı bırakılmış olup, %100 temiz hava ile çalışılmaktadır. Tesis içindeki kapı ve pencereler de doğal hava akışının sağlanması amacıyla açık kalacaktır.

Tesislerde 8’er adet el dezenfeksiyon istasyonu bulunmaktadır. Tesis girişi, soyunma odaları ve spor alanlarında bulabilir, dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Kullandığımız alkol bazlı el dezenfeksiyon sıvıları TSE belgeli ve güvenlidir. MSDS (Güvenlik Bilgi) Formu’nu buradan inceleyebilirsiniz.

Temizlik ekibimizi 2 katına çıkardık. Yüzeylerdeki bakteri ve virüs miktarının ölçümü olarak bilinen ve < 300 RLU olarak kabul edilen temizlik değerini 20 RLU seviyesine kadar düşürerek yüksek hijyen sağlayan ayrıca uygulandığı yüzeylerde bakteri ve virüslerin tutunmasını 24 saat boyunca engelleyen özel dezenfeksiyon malzemeleri ile dolaplar, kullanılan tüm spor malzemeleri, dumbellar, barbellar, plakalar, minderler, pilates topları, aletlerin minderleri ve tutma aparatları, cardio cihazlarının tuşları, yani tüm yüzeyler her kullanımdan sonra dezenfekte edilmekte ve gün sonlarında ayrıca tüm tesise ULV sistemi uygulanmaktadır. Demonstrasyonu izlemek için buraya tıklayabilirsiniz.

T.C Sağlık Bakanlığı’nın yayınladığı rehbere göre spor yaparken maske takmak zorunda değilsiniz.

Spor dışı alanlarda ise (tesis giriş-çıkışları ve soyunma odaları gibi) maske takmak zorunludur.

Dileyen üyelerimiz 1 TL ödeyerek kulüp resepsiyonundan maske temin edebilir. 

Dileyen üyelerimiz 1 TL ödeyerek resepsiyondan maske temin edebilir.

Dileyen üyelerimiz eldiven kullanabilir fakat eldiven kullanmak bir zorunluluk değil.

Evet. Havlusuz çalışmaya izin vermiyoruz. Bu konuya çok dikkat etmenizi ve bu kurala uymayan üyelerin uyarılması konusunda desteğinizi rica ediyoruz.

30 TL ödeyerek resepsiyondan ter havlusu temin edebilirsiniz. Havlusuz çalışmaya izin vermiyoruz. Bu konuya çok dikkat etmenizi ve bu kurala uymayan üyelerin uyarılması konusunda desteğinizi rica ediyoruz.

Grup derslerine bir süre daha online olarak devam edeceğiz. Instagram hesabımızdan canlı yayınlara katılabilirsiniz. Siz bu süre içinde stüdyoları, sosyal mesafeyi gözeterek, kişisel olarak kullanabileceksiniz.

Yüzme havuzu alanları bir süre daha kullanım dışı kalacak. Açılış zamanının ayrıca duyuracağız.

Bu uygulamaların bazısı kalıcı, bazısı da geçici süre bizimle. Süreci hep birlikte yaşayarak görecek, kararları her zaman olduğu gibi üyelerimizin geri bildirimleri ve devletimizin kural ve yönergelerine göre vereceğiz.

Üyelik ücretlerini buradan inceleyebilir ve üyeliklerini online olarak satın alabilir, ayrıca diledikleri zaman üyelik görüşmesi için sizinle birlikte kulübe bir ziyaret de gerçekleştirebilirler.

Şu anda bir indirim kampanyamız bulunmamaktadır. Bu süreçte önceliğimiz tesis içinde sosyal mesafenin sağlanabileceği üye sayısını aşmamaktır.

Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 1 Ay’dan 24 Ay’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

Sayılarla Biz

Binlerce Kişi GYMSTOP dedi

gymstopmember
24382

Kişi Üyelik Yaptı

gymstopgiris
1208122

Kez Giriş Yapıldı

gymstopprogram
97177

Program Yazıldı

gymstopstudio
25059

Ders Yapıldı