Sık Sorulan Sorular

Üyelik ücretlerini buradan görebilir ve üyeliğinizi 1 dakika içinde online olarak satın alarak başlatabilirsiniz. Üyelikleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üyelik ücretlerini buradan görebilir ve üyeliğinizi 1 dakika içinde online olarak satın alarak başlatabilirsiniz. Üyelikleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üyelik ücretlerini buradan görebilir ve üyeliğinizi 1 dakika içinde online olarak satın alarak başlatabilirsiniz. Üyelikleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

Üyelik ücretlerini buradan görebilir ve üyeliğinizi 1 dakika içinde online olarak satın alarak başlatabilirsiniz. Üyelikleri incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.

6 ay, 1 yıl ve 2 yıllık üyeliklerde, üyelik ücretinin tamamını üyelik başlangıcında ödersiniz. Dilerseniz ödemenizi kredi kartınız ile 12 taksite kadar bölebilirsiniz. Bu taksitler bankanıza yapacağınız aylık ödemelerdir.

Her yıl 2 ay üyelik dondurma işlemi yapabilirsiniz. (6 aylık üyeliklerde dondurma hakkı yoktur) Üyelik dondurma ücretli bir işlem olup her 30 gün için 30 TL’dir. 30 günden az bir süre için üyelik dondurma işlemi yapılamaz.

Evet. Kalan süreye bakılmaksızın 250 TL Devir Bedeli ödeyerek üyeliğinizi bir başkasına devredebilirsiniz.

Aylık üyelik ücreti kartınızdan ayın 26’sı ile 30’u arasında tahsil edilir. Örneğin Mayıs ayının çekimi 26-30 Nisan arasında yapılır. Başarısız çekimler belirli aralıklarla yeniden denenir.

Çekim işlemi belirli aralıklarla denenmeye devam edilir. Çekim işlemi yapılamazsa bir süre sonra turnike geçişiniz kısıtlanır fakat üyeliğiniz devam eder. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz sürece her ayın üyelik bedeli tarafınıza yansıtılmaya devam edilir.

GYMSTOP’ta şeffaf ücret politikası uyguluyoruz. Yıl içinde bir indirim kampanyası olması durumunda web sitemizde duyurmakta, ayrıca izinli sms ve e-posta listelerimize bildirim göndermekteyiz. Kampanyalardan haberdar olmak için buraya tıklayarak iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Evet. Aylık üyelikler için kredi kartı zorunludur. 6 ay, 1 yıl ve 2 yıllık üyelikleri ise nakit ödeme yaparak da satın alabilirsiniz.

Bazı banka/hesap kartları aylık çekimlerde başarılı bir şekilde çalışıyorken, bazıları hata vermektedir. Bu yüzden aylık üyeliklerde banka kartı yerine kredi kartını tercih etmekteyiz. 6 ay, 1 yıl ve 2 yıllık üyeliklerde ise banka kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Evet. Bankaların uyguladığı taksit komisyon oranlarını üyelik ücretinize yansıtarak üyeliğinizi 12 taksite kadar bölebiliyoruz. Dileyen üyelerimiz bu işlemi bankalarının telefon bankacılığını kullanarak kendileri de yapabilmektedir.kullanabilirsiniz.

Taksit özelliği olan tüm kredi kartlarına taksit yapıyoruz.

Evet. 6 ay, 1 yıl ve 2 yıllık üyelikleri nakit ödeme yaparak satın alabilirsiniz. Aylık üyelikler için kredi kartı zorunludur.

E-arşiv faturanız üyelik esnasında girmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilmektedir. E-arşiv faturalarınızın kağıt nüshasını muhasebe@gymstop.com e-posta adresinden talep edebilirsiniz.

6 ay, 1 yıl ve 2 yıllık üyeliklerde, üyelik ücretinin tamamını üyelik başlangıcında ödersiniz. Dilerseniz ödemenizi kredi kartınıza 12 taksite kadar bölebilirsiniz. Bu taksitler bankanıza yapacağınız aylık ödemelerdir.

Kart bilgileriniz BDDK lisanslı ve PCI-DSS sertifikalı İyzico tarafından, %100 güvenli ve yasal olarak saklanmaktadır. İyzico’nun referansları arasında ZARA, H&M, Nike, letgo ve sahibinden.com gibi markalar yer almaktadır. GYMSTOP ve çalışanları kart bilgilerinizi görmez. Detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Aylık üyelikler her zaman iptal edilebilir. Aylık üyeliğiniz var ise iptal talebinizi GYMSTOP Portal‘dan bize iletmeniz gerekmektedir. Aylık üyeliğin iptal edilmesi; kullanılan üyeliğin ücretinin iadesi değil, üyeliğin sonraki ay yenilenmemesi anlamına gelir.

6 Ay, 1 Yıl ve 2 Yıllık üyeliklerde iptal süresi üyeliğin satın alındığı tarihten itibaren 14 gündür. 14. günden sonra üyelik iptali ve ücret iadesi işlemleri yapılmamaktadır.

Evet. Özel dersler ücretlidir. Özel ders ücretleri için 02125601113 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Evet. GYMSTOP, bağımsız eğitmenlere yalnızca hizmet alındıktan sonra ödeme yapılmasını, ön ödeme ya da toplu paket ödeme yapılmamasını tavsiye eder. GYMSTOP, üye ve bağımsız eğitmen arasındaki finansal ilişkiden sorumlu değildir. Üye, özel ders hizmetini bağımsız eğitmenden ya da GYMSTOP’tan alma seçeneklerine sahiptir. GYMSTOP’tan satın alınan özel ders paketlerinin tahsilatı GYMSTOP tarafından yapılmakta ve dersler GYMSTOP çalışanları tarafından verilmektedir. Bağımsız eğitmenler, tesis içindeki panoda resimleri ile duyurulmuş olup, özel ders ve kişiye özel program gibi hizmetleri ücretli olarak verir, ücret tahsilatlarını kendileri yapar, fatura ve makbuzlarını kendileri keser.

Üyeliğinizi, süresi sona ermeden yenilemeniz halinde aynı üyelik ücretlini ödüyor olacaksınız. Üyelik süresi sona erdikten sonra satın alınan üyelikler yeni üyelik kabul edilir ve güncel fiyatlar ile satın alınabilir.

Hayır. Duşlar ücretli değil.

Aylık üyeliklerde yalnızca ilk ay, üyelik ücretine ek bir katılım bedeli tahsil edilir. Katılım bedeli bir kereye mahsus tahsil edilmekte ve üyelik devam ettiği sürece bir daha tahsil edilmemektedir. Katılım Bedeli bir depozito yerine geçmez ve üyelik sonunda üyeye iade edilmez. Üyeliğini sonlandırdıktan bir süre sonra yeni bir aylık üyelik satın alan üye, katılım bedelini ilk ay yeniden öder. 6 ay, 1 yıl ve 2 yıllık üyeliklerde Katılım Bedeli tahsil edilmez.

Evet. Bu işlemi yaparken, kart sahibinin, kartını kullanmanıza izin verdiğini kabul etmiş olursunuz.

Dolap kiralamak için tesis sorumlusu ile görüşebilirsiniz. Kiralama haricinde kilitli bırakılan dolaplar gün sonlarında açılmakta ve içindeki malzemeler atılmaktadır. 

Formu

GYMSTOP, bir spor salonundan fazlası; enerji ve motivasyon karması. Burada önemli olan hareket; en doğru, en eğlenceli hareket. Makineler burada yalnızca birer araç. Dünyanın en iyi araçları. En hızlı, en sağlam, en teknolojik, en estetik.

Tüm kulüplerde 1 Ay’dan 24 Ay’a kadar üyelik çeşitleri, 100’e yakın ders karması, antrenman programları, spor ve sağlık seminerleri, personal training.

Şimdi bir adım daha atman gerekiyor.

İletişim formu doldur, sana en kısa zamanda ulaşalım.

Sayılarla Biz

Binlerce Kişi GYMSTOP dedi

gymstopmember
24382

Kişi Üyelik Yaptı

gymstopgiris
1208122

Kez Giriş Yapıldı

gymstopprogram
97177

Program Yazıldı

gymstopstudio
25059

Ders Yapıldı